• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE FETÖ SORUŞTURMASI: 11 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DAHA AÇIĞA ALINDI

Samsun OMÜ'de FETÖ soruşturması: 11 öğretim görevlisi daha açığa alındı. Ondokuz Mayıs Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan öğretim görevlisi sayısının 56'ya çıktığı bildirildi. 

07 Ağustos 2016 Pazar 16:43
Samsun OMÜ'de FETÖ soruşturması: 11 öğretim görevlisi daha açığa alındı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) FETÖ operasyonları kapsamında 11 öğretim görevlisinin daha açığa alındığı öğrenildi.

 


Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde FETÖ operasyonları kapsamında 11 öğretim görevlisi açığa alındı, 6 üniversite öğrencisi hakkında ise disiplin soruşturması başlatıldı. OMÜ'de gerçekleşen FETÖ operasyonları kapsamında haklarında disiplin soruşturması başlatılan 6 öğrencinin Bylock isimli şifreli mesajlaşma sistemi ile irtibat kurdukları tespit edildi. 


Öte yandan Ondokuz Mayıs Üniversitesinde FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan öğretim görevlisi sayısının 56'ya çıktığı bildirildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET