• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN SALIPAZARI İLÇESİNDE MUHTAR ENGELLİ VATANDAŞI SIRTINDA TAŞIYARAK SANDIĞA GÖTÜRDÜ

Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü. Salıpazarı ilçesinde Fındık mahallesi muhtarı Hasan Yılmaz, engelli Lütfü Yılmaz'ı sırtında taşıyarak 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanacağı okula götürdü.

16 Nisan 2017 Pazar 15:14
Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde engelli olması nedeniyle 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanmaya gidemeyen Lütfü Yılmaz'ı Fındık mahallesi  muhtarı Hasan Yılmaz sırtında taşıyarak sandık başına götürdü. 

 


Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Fındık mahallesi muhtarı Hasan Yılmaz, behçet hastası olan engelli Lütfü Yılmaz'ı sırtında taşıyarak 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanacağı okula kadar götürdü.  Salıpazarı ilçesinde 16 Nisan referandum seçimi için 55 sandık kurulurken, ilçede 14 bin 108 seçmen referandum seçimi için oy kullanacak. Salıpazarı ilçesinde yeni anayasa için oy kullanacak isimlerden birisi olan ve engelli olması nedeniyle sandık başına gidemeyen Lütfü Yılmaz'a ise Fındık mahallesi muhtarı Hasan yılmaz yardım elini uzattı. Salıpazarı ilçesine bağlı Fındık mahallesi muhtarı Yılmaz, oy kullanmaya gidemeyen engelli vatandaşı sırtında taşıyarak oy kullanacağı okula götürdü. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET