• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN SALIPAZARI İLÇESİNDE MUHTAR ENGELLİ VATANDAŞI SIRTINDA TAŞIYARAK SANDIĞA GÖTÜRDÜ

Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü. Salıpazarı ilçesinde Fındık mahallesi muhtarı Hasan Yılmaz, engelli Lütfü Yılmaz'ı sırtında taşıyarak 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanacağı okula götürdü.

16 Nisan 2017 Pazar 15:14
Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde engelli olması nedeniyle 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanmaya gidemeyen Lütfü Yılmaz'ı Fındık mahallesi  muhtarı Hasan Yılmaz sırtında taşıyarak sandık başına götürdü. 

 


Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Fındık mahallesi muhtarı Hasan Yılmaz, behçet hastası olan engelli Lütfü Yılmaz'ı sırtında taşıyarak 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanacağı okula kadar götürdü.  Salıpazarı ilçesinde 16 Nisan referandum seçimi için 55 sandık kurulurken, ilçede 14 bin 108 seçmen referandum seçimi için oy kullanacak. Salıpazarı ilçesinde yeni anayasa için oy kullanacak isimlerden birisi olan ve engelli olması nedeniyle sandık başına gidemeyen Lütfü Yılmaz'a ise Fındık mahallesi muhtarı Hasan yılmaz yardım elini uzattı. Salıpazarı ilçesine bağlı Fındık mahallesi muhtarı Yılmaz, oy kullanmaya gidemeyen engelli vatandaşı sırtında taşıyarak oy kullanacağı okula götürdü. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI