• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN TİCARET MAHKEMESİ İKİ HAKİMİN TUTUKLANMASI İLE BOŞ KALDI

Samsun Adliyesinde 12 hakim 11 savcının tutuklanmasının ardından Ticaret Mahkemesi boş kaldı. Samsun Ticaret Mahkemesinin iki hakimi Yeşim Sayıldı ve Turan Açıkmeşe tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcıların isim listesi

20 Temmuz 2016 Çarşamba 18:29
Samsun Ticaret Mahkemesi iki hakimin tutuklanması ile boş kaldı

Samsun Adliyesinde 12 hakim 11 savcının tutuklanmasının ardından Ticaret Mahkemesi boş kaldı. Samsun Ticaret Mahkemesi iki hakimin tutuklanması ile boş kaldı. 


Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ soruşturması kapsamında 12 hakim ve 11 savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakimler arasında yer alan Yeşim Sayıldı ve Turan Açıkmeşe ise Ticaret Mahkemesinde görev yapıyordu.

 

Samsun Ticaret Mahkemesinde görevli Yeşim Sayıldı ve Turan Açıkmeşe'nin tutuklanması ile bu mahkemede hakim kalmadı. Samsun Adliyesinde tutuklanan hakimler nedeniyle Ticaret Mahkemesinde hakim kalmadığı ve mahkemenin şuan boş olduğu öğrenildi. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET