• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİLİĞİ TUTUKLANAN GARNİZON KOMUTANININ İSMİNİ PROTOKOL LİSTESİNDEN SİLDİ

Samsun Valiliği tutuklanan Garnizon Komutanının ismini protokol listesinden sildi. Samsun Valiliği 15 Temmuz darbe girişimi kapsamında tutuklanan Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismini protokol listesinden sildi.

24 Temmuz 2016 Pazar 16:17
Samsun Valiliği tutuklanan Garnizon Komutanının ismini protokol listesinden sildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanarak cezaevine konulan Samsun Garinzon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismi protokol listesinden çıkartıldı.

 

Samsun Valiliği, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Samsun Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismini protokol listesinden sildi. Samsun Valiliği protokol listesinden ismi bulunan tutuklu Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in isminin bulunduğu yeri ise boş bıraktı.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe gecesi Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in 7 defa aramasına rağmen telefonuna cevap vermediğini açıklamıştı. Samsun Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismi ise Yurtta Sulh Konseyi'nin yaptığı görevlendirmede Samsun-Sinop Bölge Komutanı olarak yer almıştı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, ismini yakın komşuların olan bir alevi ailenin koyduğunu anlattı.

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum. Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Anemon Otel'de muhtarlar ve dernekler yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "600 milletvekili neden isteniyor, ben bilmiyorum. Biri bunu bana anlatsın" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET