• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİLİĞİ TUTUKLANAN GARNİZON KOMUTANININ İSMİNİ PROTOKOL LİSTESİNDEN SİLDİ

Samsun Valiliği tutuklanan Garnizon Komutanının ismini protokol listesinden sildi. Samsun Valiliği 15 Temmuz darbe girişimi kapsamında tutuklanan Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismini protokol listesinden sildi.

24 Temmuz 2016 Pazar 16:17
Samsun Valiliği tutuklanan Garnizon Komutanının ismini protokol listesinden sildi

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanarak cezaevine konulan Samsun Garinzon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismi protokol listesinden çıkartıldı.

 

Samsun Valiliği, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Samsun Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismini protokol listesinden sildi. Samsun Valiliği protokol listesinden ismi bulunan tutuklu Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in isminin bulunduğu yeri ise boş bıraktı.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe gecesi Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in 7 defa aramasına rağmen telefonuna cevap vermediğini açıklamıştı. Samsun Garnizon Komutanı Mehmet Şükrü Eken'in ismi ise Yurtta Sulh Konseyi'nin yaptığı görevlendirmede Samsun-Sinop Bölge Komutanı olarak yer almıştı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 8 il müftüsü başka görevlere atanmak üzere görevden alınırken, 31 il müftüsünün ataması gerçekleştirildi.

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti

Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti Samsun'da ilaç mümessili Okay Altınışık trafik kazasında hayatını kaybetti. Samsun'un Yakakent ilçesinde kullandığı otomobil traktör ile çarpışan ilaç mümessili Okay Altınışık hayatını kaybetti.

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de! Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET