• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN, DEMOKRASİ NÖBETİNDE HALK İLE BÜTÜNLEŞTİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Demokrasi Nöbetinde halk ile bütünleşti. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetinde vatandaşlarla biraraya gelerek onlarla birlikte 15 Temmuz darbe girişimine karşı nöbet tutuyor.

31 Temmuz 2016 Pazar 21:05
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Demokrasi Nöbetinde halk ile bütünleşti

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe kalkışmasının püskürtülmesi ile birlikte Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetlerine katılarak halk ile biraraya geliyor. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetinde vatandaşlarla biraraya gelerek onlarla birlikte 15 Temmuz darbe girişimine karşı nöbet tutuyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz darbe kalkışması gecesi halkı meydanlara ve sokaklara davet etmesi sonrası başlatılan Demokrasi Nöbetine Samsunlu vatandaşlar büyük ilgi göstermeye devam ediyor.

 

 

Samsun'da ki demokrasi nöbetlerine ise Samsun Valisi İbrahim Şahin'de ilk günden itibaren aralıksız katılarak halk ile biraraya gelerek bütünleşiyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında aileleri ile birlikte Demokrasi Nöbetine gelen minik bebekleri ise kucağına alarak onlarla fotoğraflar çekiniyor. Halk ve devletin bütünleştiği Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde Samsun Valisi İbrahim Şahin, geç saatlere kadar vatandaşlarla birarada kalıyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET