• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN, DEMOKRASİ NÖBETİNDE HALK İLE BÜTÜNLEŞTİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Demokrasi Nöbetinde halk ile bütünleşti. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetinde vatandaşlarla biraraya gelerek onlarla birlikte 15 Temmuz darbe girişimine karşı nöbet tutuyor.

31 Temmuz 2016 Pazar 21:05
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Demokrasi Nöbetinde halk ile bütünleşti

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe kalkışmasının püskürtülmesi ile birlikte Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetlerine katılarak halk ile biraraya geliyor. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetinde vatandaşlarla biraraya gelerek onlarla birlikte 15 Temmuz darbe girişimine karşı nöbet tutuyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz darbe kalkışması gecesi halkı meydanlara ve sokaklara davet etmesi sonrası başlatılan Demokrasi Nöbetine Samsunlu vatandaşlar büyük ilgi göstermeye devam ediyor.

 

 

Samsun'da ki demokrasi nöbetlerine ise Samsun Valisi İbrahim Şahin'de ilk günden itibaren aralıksız katılarak halk ile biraraya gelerek bütünleşiyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında aileleri ile birlikte Demokrasi Nöbetine gelen minik bebekleri ise kucağına alarak onlarla fotoğraflar çekiniyor. Halk ve devletin bütünleştiği Samsun Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetinde Samsun Valisi İbrahim Şahin, geç saatlere kadar vatandaşlarla birarada kalıyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET