• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN OMÜ'DE AÇIK KAPI GÜNÜNE KONUK OLDU AKADEMİSYENLERE SESLENDİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin OMÜ'de Açık Kapı Gününe konuk oldu akademisyenlere seslendi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Açık Kapı Günü'ne katılarak akademisyenlere "Samsun ve ülke için güzel fikirleriniz var ise bunları mutlaka bize ulaştırın. Her zaman iki akıl bir akıldan üstündür" diyerek seslendi.

11 Nisan 2017 Salı 19:19
Samsun Valisi İbrahim Şahin OMÜ'de Açık Kapı Gününe konuk oldu akademisyenlere seslendi

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’in her Salı günü 16:00 ile 18:00 saatleri arasında düzenlediği  “Açık Kapı Günü”ne Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı  Ahmet Yavuz ve beraberindeki heyet  katıldı.

 


Adalet Bakanlığına bağlı Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Hatıra Ormanı’ndaki fidan dikim töreni için kampüste bulunan Samsun protokol üyeleri, törenin ardından Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’in Salı günleri personele yönelik uyguladığı “Açık Kapı Günü”ne konuk oldu.

 


Açık kapı gününde Rektör Bilgiç ile görüşmeye gelen akademisyenler için de sürpriz olan karşılaşmada misafirler Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile sohbet etme fırsatı buldular. İstek ve önerilerin de dile getirilebildiği açık kapı buluşmasında Samsun Valisi Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz katılımcılara Samsun’da yapılan hizmetler ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

 

 


“Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın”


Ayrıca Samsun Valisi İbrahim Şahin akademisyenlere hitaben “Samsun ve ülke için güzel fikirleriniz var ise bunları mutlaka bize ulaştırın. Her zaman iki akıl bir akıldan üstündür. Fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.” dedi.

 


“ Kendime İş Edindim”


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da eğitime vurgu yaparak “Çok yakında şehrimizde 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapacak ve bunun için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle şehir giriş ve çıkışlarımızda boyasız ve sıvasız çok sayıda ev var. Ben kendime bunu iş edindim ve olimpiyatlara kadar giriş ve çıkışlarda bu binaların sıva ve boya sorununu çözmeye çalışacağım. Siz eğitimcilere de çok büyük görevler düşüyor. Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi ümit ediyorum. “ dedi.


“Başarı Bir Ekip İşidir”


Rektör Bilgiç ise bu güzel sürprizden duyduğu memnuniyeti dile getirerek  “ Son derece verimli çalışmalarla, üniversitemizi daha çok tercih edilen üniversiteler arasında üst basamaklara taşıyacağız. Başarı bir ekip ve doğru iletişim işidir. İstişare ve uyum içerisinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz ve bu doğrultuda yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuşarak konuklarına teşekkür etti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET