• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN ŞIRNAK'TA GAZİ OLAN ASKERİ SAMSUN'A GETİRTTİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak gazi olan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

01 Ekim 2016 Cumartesi 20:32
Samsun Valisi İbrahim Şahin Şırnak'ta gazi olan askeri Samsun'a getirtti

Samsun Haber- Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta çıkan çatışmada yaralanan Samsunlu Murat Aytaç'ı babası Zühtü Aytaç'ın isteği üzerine Samsun'a getirtti. 


Şırnak'ta ki çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, cuma namazı çıkışı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in yanına giderek çatışmada yaralanan oğlunu Samsun'a getirmek istediklerini belirterek yardım talep etmişti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ise üzüntülü babanın bu isteği karşısında hemen harekete geçerek Şırnak'ta tedavi gören Murat Aytaç'ın Samsun'a getirilmesi için talimat verdi.


Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı üzerine Şırnak'ta yaralanan gazi Murat Aytaç bu akşam saatlerinde Samsun'a getirilerek hem ailesine kavuştu hem de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi altına alındı. Samsunlu gazi Murat Aytaç'ın Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile önce Şırnak'tan ambulans helikopter ile Gaziantep'e buradan da Ankara GATA'ya daha sonra ise Samsun'a getirildiğini öğrenildi. 

 

Öte yandan isteği Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından yerine getirilen Gazi J.Er Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, "Sayın Valimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversite’sinde başta Sayın Rektör Prof.Dr. Sait Bilgiç olmak üzere evladımıza yakın ilgi gösteren herkese de teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda. Nisan 2008'den bu yana kağıt formlarla düzenlenen kaza tespit tutanakları artık Mobil Kaza Tutanağı sayesinde akıllı telefonlara girdi.

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha. Adalet Bakanı Bozdağ, Halkbank Genel Müdür Yardımcı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmasıyla ilgili olarak "Siyasi operasyon" dedi.

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET