• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN ŞIRNAK'TA GAZİ OLAN ASKERİ SAMSUN'A GETİRTTİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak gazi olan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

01 Ekim 2016 Cumartesi 20:32
Samsun Valisi İbrahim Şahin Şırnak'ta gazi olan askeri Samsun'a getirtti

Samsun Haber- Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta çıkan çatışmada yaralanan Samsunlu Murat Aytaç'ı babası Zühtü Aytaç'ın isteği üzerine Samsun'a getirtti. 


Şırnak'ta ki çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, cuma namazı çıkışı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in yanına giderek çatışmada yaralanan oğlunu Samsun'a getirmek istediklerini belirterek yardım talep etmişti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ise üzüntülü babanın bu isteği karşısında hemen harekete geçerek Şırnak'ta tedavi gören Murat Aytaç'ın Samsun'a getirilmesi için talimat verdi.


Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı üzerine Şırnak'ta yaralanan gazi Murat Aytaç bu akşam saatlerinde Samsun'a getirilerek hem ailesine kavuştu hem de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi altına alındı. Samsunlu gazi Murat Aytaç'ın Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile önce Şırnak'tan ambulans helikopter ile Gaziantep'e buradan da Ankara GATA'ya daha sonra ise Samsun'a getirildiğini öğrenildi. 

 

Öte yandan isteği Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından yerine getirilen Gazi J.Er Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, "Sayın Valimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversite’sinde başta Sayın Rektör Prof.Dr. Sait Bilgiç olmak üzere evladımıza yakın ilgi gösteren herkese de teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu! Akdeniz'de 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması. Hanife Avcı, Samsun Aydınlar Ocağı'nın Devlet Güvenliğine Yönelik Yapılar konferansında konuştu.

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu! İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Gölcük Mahallesinde, orman alanlarının düzenlenmesiyle Osmanlı dönemine ait mezarlıklar ortaya çıkarken, mezarlığı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET