• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN ŞIRNAK'TA GAZİ OLAN ASKERİ SAMSUN'A GETİRTTİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanarak gazi olan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

01 Ekim 2016 Cumartesi 20:32
Samsun Valisi İbrahim Şahin Şırnak'ta gazi olan askeri Samsun'a getirtti

Samsun Haber- Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ı ambulans helikopter ile Samsun'a getirtti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şırnak'ta çıkan çatışmada yaralanan Samsunlu Murat Aytaç'ı babası Zühtü Aytaç'ın isteği üzerine Samsun'a getirtti. 


Şırnak'ta ki çatışmada yaralanan Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, cuma namazı çıkışı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in yanına giderek çatışmada yaralanan oğlunu Samsun'a getirmek istediklerini belirterek yardım talep etmişti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ise üzüntülü babanın bu isteği karşısında hemen harekete geçerek Şırnak'ta tedavi gören Murat Aytaç'ın Samsun'a getirilmesi için talimat verdi.


Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı üzerine Şırnak'ta yaralanan gazi Murat Aytaç bu akşam saatlerinde Samsun'a getirilerek hem ailesine kavuştu hem de Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi altına alındı. Samsunlu gazi Murat Aytaç'ın Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile önce Şırnak'tan ambulans helikopter ile Gaziantep'e buradan da Ankara GATA'ya daha sonra ise Samsun'a getirildiğini öğrenildi. 

 

Öte yandan isteği Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından yerine getirilen Gazi J.Er Murat Aytaç'ın babası Zühtü Aytaç, "Sayın Valimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversite’sinde başta Sayın Rektör Prof.Dr. Sait Bilgiç olmak üzere evladımıza yakın ilgi gösteren herkese de teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET