• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU ADNAN ÇİLİNGİR'İN SOL KOLU DARBECİ ASKERLERİN AÇTIĞI ATEŞ SONUCU KOPTU

Samsunlu Adnan Çilingir'in sol kolu darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu koptu. Samsunlu Adnan Çilingir'in İstanbul Beyoğlu'nda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı tankların üzerine yürüdüğü sırada açılan ateş sonucu sol koptu.

17 Temmuz 2016 Pazar 21:47
Samsunlu Adnan Çilingir'in sol kolu darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu koptu

Samsunlu Adnan Çilingir'in İstanbul Beyoğlu'nda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı tankların üzerine yürüdüğü sırada açılan ateş sonucu sol koptu.

 

Samsunlu Adnan Çilingir isimli vatandaşın İstanbul Beyoğlu'nda 15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimine karşı çıktığı sırada açılan ateş sonucu kolunun koptuğu öğrenildi.  

 

Samsunlu Adnan Çilingir, 15 Temmuz gecesi İstanbul Beyoğlu'nda bulunuyordu. Bu sırada darbeci askerler tanklarla Beyoğlu'na geldi. Samsunlu Adnan Çilingir'de halkla beraber darbeci askerlerin içinde bulunduğu tankların üzerine yürüdü. Tam bu sırada açılan ateş sonucu ise Adnan Çilingir'in sol kolu koptu.

 

İstanbul'da Şişli Etfal Hastanesinde ameliyata alınan Samsunlu Adnan Çilingir'in kolunun dikilmeye çalışıldığı öğrenildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık. Yıldız Sarayı Müzesi kataloğu tanıtım programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ne yazık ki Abdülhamit Han'ın mirasının kıymeti yeterince anlaşılmamış ve tasfiye edilmiştir. Neyse ki bugün devletimizin ilgili organları bu mirasın toparlanarak bir araya getirilmesine öncülük etmiştir" dedi.

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasını arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi. Birbirlerine saldıran iki öfkeli liseli kızı o sırada yanlarından geçen vatandaşlar ayırdı.

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET