• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN LONDRA'DA Kİ YARIŞMAYA TÜRKİYE ADINA KATILIYOR

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

16 Ekim 2016 Pazar 15:37
Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan Londra'da ki yarışmaya Türkiye adına katılıyor

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

 

16 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Londra'da dünyanın en iyi kuaförlerinin seçildiği yarışmaya ülkemizi Samsun'lu Hüseyin Alkan temsil edecek.


2016 yılın Kuaför Yarışmasın'da iki kategoriyi birden kazanarak Londra'da ilk defa ülkemizi temsil edecek olan Samsunlu yarışmacı kuaför salonu sahibi Hüseyin Alkan, Londra'da Türk kuaförlüğünün bayrağını sallayacak.


Samsun'lu Hüseyin Alkan "Ben 1984 Samsun doğumluyum 1999 tarihinde okul harcı kazanmak için kuaförlük dünyasına girdim lise mezunu olana kadar hem iş hem okul hayatına devam ettim. 2005 yılında askerliğimi ordu evinde kuaförlük mesleğindeki başarımdan dolayı plaket alarak tamamladım. 2008'de kendi salonumu açtım aldığım eğitimler sonucu, iki kategoriyide kazanarak HAIRIST Yılın 2016 kuaför birincisi oldum. 16 Ekim 2016'da Londra  yapılacak olan Dünyanın en iyi kuaförleri yarışmasında Türkiye'yi ben temsil ediyorum. Türkiye'yi benim temsil etmem çok  onur verici umarım yarışmayı en iyişekilde bitirmeyi ve tabikide birinci olmayı istiyorum ve Türk Bayrağımızı Londra'da dalgalandırmak istiyorum" dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor! Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI