• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN LONDRA'DA Kİ YARIŞMAYA TÜRKİYE ADINA KATILIYOR

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

16 Ekim 2016 Pazar 15:37
Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan Londra'da ki yarışmaya Türkiye adına katılıyor

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

 

16 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Londra'da dünyanın en iyi kuaförlerinin seçildiği yarışmaya ülkemizi Samsun'lu Hüseyin Alkan temsil edecek.


2016 yılın Kuaför Yarışmasın'da iki kategoriyi birden kazanarak Londra'da ilk defa ülkemizi temsil edecek olan Samsunlu yarışmacı kuaför salonu sahibi Hüseyin Alkan, Londra'da Türk kuaförlüğünün bayrağını sallayacak.


Samsun'lu Hüseyin Alkan "Ben 1984 Samsun doğumluyum 1999 tarihinde okul harcı kazanmak için kuaförlük dünyasına girdim lise mezunu olana kadar hem iş hem okul hayatına devam ettim. 2005 yılında askerliğimi ordu evinde kuaförlük mesleğindeki başarımdan dolayı plaket alarak tamamladım. 2008'de kendi salonumu açtım aldığım eğitimler sonucu, iki kategoriyide kazanarak HAIRIST Yılın 2016 kuaför birincisi oldum. 16 Ekim 2016'da Londra  yapılacak olan Dünyanın en iyi kuaförleri yarışmasında Türkiye'yi ben temsil ediyorum. Türkiye'yi benim temsil etmem çok  onur verici umarım yarışmayı en iyişekilde bitirmeyi ve tabikide birinci olmayı istiyorum ve Türk Bayrağımızı Londra'da dalgalandırmak istiyorum" dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET