• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN LONDRA'DA Kİ YARIŞMAYA TÜRKİYE ADINA KATILIYOR

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

16 Ekim 2016 Pazar 15:37
Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan Londra'da ki yarışmaya Türkiye adına katılıyor

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

 

16 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Londra'da dünyanın en iyi kuaförlerinin seçildiği yarışmaya ülkemizi Samsun'lu Hüseyin Alkan temsil edecek.


2016 yılın Kuaför Yarışmasın'da iki kategoriyi birden kazanarak Londra'da ilk defa ülkemizi temsil edecek olan Samsunlu yarışmacı kuaför salonu sahibi Hüseyin Alkan, Londra'da Türk kuaförlüğünün bayrağını sallayacak.


Samsun'lu Hüseyin Alkan "Ben 1984 Samsun doğumluyum 1999 tarihinde okul harcı kazanmak için kuaförlük dünyasına girdim lise mezunu olana kadar hem iş hem okul hayatına devam ettim. 2005 yılında askerliğimi ordu evinde kuaförlük mesleğindeki başarımdan dolayı plaket alarak tamamladım. 2008'de kendi salonumu açtım aldığım eğitimler sonucu, iki kategoriyide kazanarak HAIRIST Yılın 2016 kuaför birincisi oldum. 16 Ekim 2016'da Londra  yapılacak olan Dünyanın en iyi kuaförleri yarışmasında Türkiye'yi ben temsil ediyorum. Türkiye'yi benim temsil etmem çok  onur verici umarım yarışmayı en iyişekilde bitirmeyi ve tabikide birinci olmayı istiyorum ve Türk Bayrağımızı Londra'da dalgalandırmak istiyorum" dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi. Samsun Cumhuriyet Meydanında kadınların gündüz vakti yaptığı fuhuş pazarlığı cep telefonu kameralarına yansıdı.

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor. Reina saldırganı Abdulgadir Masharipov'la ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Reina katliamcısının ifade işlemleri devam ediyor. Sorguda sık sık 4.5 yaşındaki oğlunu sorduğu iddia edildi.

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET