• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN LONDRA'DA Kİ YARIŞMAYA TÜRKİYE ADINA KATILIYOR

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

16 Ekim 2016 Pazar 15:37
Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan Londra'da ki yarışmaya Türkiye adına katılıyor

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

 

16 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Londra'da dünyanın en iyi kuaförlerinin seçildiği yarışmaya ülkemizi Samsun'lu Hüseyin Alkan temsil edecek.


2016 yılın Kuaför Yarışmasın'da iki kategoriyi birden kazanarak Londra'da ilk defa ülkemizi temsil edecek olan Samsunlu yarışmacı kuaför salonu sahibi Hüseyin Alkan, Londra'da Türk kuaförlüğünün bayrağını sallayacak.


Samsun'lu Hüseyin Alkan "Ben 1984 Samsun doğumluyum 1999 tarihinde okul harcı kazanmak için kuaförlük dünyasına girdim lise mezunu olana kadar hem iş hem okul hayatına devam ettim. 2005 yılında askerliğimi ordu evinde kuaförlük mesleğindeki başarımdan dolayı plaket alarak tamamladım. 2008'de kendi salonumu açtım aldığım eğitimler sonucu, iki kategoriyide kazanarak HAIRIST Yılın 2016 kuaför birincisi oldum. 16 Ekim 2016'da Londra  yapılacak olan Dünyanın en iyi kuaförleri yarışmasında Türkiye'yi ben temsil ediyorum. Türkiye'yi benim temsil etmem çok  onur verici umarım yarışmayı en iyişekilde bitirmeyi ve tabikide birinci olmayı istiyorum ve Türk Bayrağımızı Londra'da dalgalandırmak istiyorum" dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak

İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak İlkadım Belediyesi Mevlid Kandili Gecesi Gürbüz Camisinde özel program yapacak. Samsun'un İlkadım Belediyesi 11 Aralık 2016 Pazar Mevlid Kandili Gecesinde Gürbüz Cami'nde Mevlit Kandili Özel Programı düzenleyecek.

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri

Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri Mevlid Kandili gecesinde okunacak dualar ve Mevlid Kandili'nin faziletleri. Mevlit Kandili 11 Aralık 2016 Pazar günü. Mevlid Kandilinde neler yapılmalı, nasıl ibadet edilmeli, hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili gecesinde okunması gereken dualar ve Mevlid Kandilinin faziletleri haberimizde

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler

Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler Samsun SASKİ don uyarısı yaptı: Su saatlerinin donmaması için işte alınacak tedbirler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ), beklenen soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle don uyarısı yaptı.

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı

Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı Veysel Eroğlu Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası projesinin tamamlandığı açıkladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yeşilırmak Havzası Peyzaj Atlası Projesi’nin tamamlandığını açıklayarak "Hazırlanan bu proje bütün sektörlere rehberlik edecek" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET