• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN LONDRA'DA Kİ YARIŞMAYA TÜRKİYE ADINA KATILIYOR

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

16 Ekim 2016 Pazar 15:37
Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan Londra'da ki yarışmaya Türkiye adına katılıyor

Samsunlu kuaför Hüseyin Alkan, dünyanın en iyi kuaförlerinin seçileceği Londra'da ki yarışmada hem Samsun'u hem de Türkiye'ye temsil edecek.

 

16 Ekim 2016 tarihinde (bugün) Londra'da dünyanın en iyi kuaförlerinin seçildiği yarışmaya ülkemizi Samsun'lu Hüseyin Alkan temsil edecek.


2016 yılın Kuaför Yarışmasın'da iki kategoriyi birden kazanarak Londra'da ilk defa ülkemizi temsil edecek olan Samsunlu yarışmacı kuaför salonu sahibi Hüseyin Alkan, Londra'da Türk kuaförlüğünün bayrağını sallayacak.


Samsun'lu Hüseyin Alkan "Ben 1984 Samsun doğumluyum 1999 tarihinde okul harcı kazanmak için kuaförlük dünyasına girdim lise mezunu olana kadar hem iş hem okul hayatına devam ettim. 2005 yılında askerliğimi ordu evinde kuaförlük mesleğindeki başarımdan dolayı plaket alarak tamamladım. 2008'de kendi salonumu açtım aldığım eğitimler sonucu, iki kategoriyide kazanarak HAIRIST Yılın 2016 kuaför birincisi oldum. 16 Ekim 2016'da Londra  yapılacak olan Dünyanın en iyi kuaförleri yarışmasında Türkiye'yi ben temsil ediyorum. Türkiye'yi benim temsil etmem çok  onur verici umarım yarışmayı en iyişekilde bitirmeyi ve tabikide birinci olmayı istiyorum ve Türk Bayrağımızı Londra'da dalgalandırmak istiyorum" dedi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET