• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU SEÇMENLER 16 NİSAN REFERANDUM SEÇİMİ İÇİN SANDIK BAŞINDA

Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında. Samsun 16 Nisan 2017 Pazar-Referandum Seçimi sonuçları. Samsun'da Evet oyları mı Hayır oyları mı önde. Samsun'da 16 Nisan 2017 Pazar günü referandum seçimi için 940 bin 313 seçmen sandık başına gitti.

16 Nisan 2017 Pazar 14:07
Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında

Samsun'da 16 Nisan Referandum seçimi için 940 bin 313 seçmen oy kullanıyor. Samsun 16 Nisan  2017 referandum seçimi sonuçları.


Samsun'da 940 bin 313 seçmen 16 Nisan 2017 Pazar günü sandık başına giderek referandum seçimi için oylarını kullanmaya başladı. Samsun'da referandum seçimi için 3 bin 7 sandık kuruldu. Samsunlu vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren sandık başlarına giderek oylarını kullanmaya başyladı.

 

 

Samsun'da seçmenler yeni anayasa için Evet ve Hayır oylarını kullanmaya başlarken, siyasiler, belediye başkanları da sandık başlarına giderek oylarını kullandı. 

 

Samsun'da 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanma işlemi saat 17:00'de sona erecek. 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI