• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULARA MANNEQUİN CHALLENGE İLE HAYATI DONDURDULAR

Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular. Samsun bir alış veriş merkezi ABD'de başlayan yeni trend Mannequin Challenge ile hayatı dondurdu.

20 Kasım 2016 Pazar 17:20
Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular

Samsun’da bir alış veriş merkezi  dünyaca ünlü Zamanı Durdur Akımına- Mannequin Challenge olayına kayıtsız kalmadı.

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başlayan Mannequin Challenge, ünlü isimlerin, futbol kulüplerinin ve milli takımların çektikleri videolar ile hızla yayılmaya başladı. Trendin uygulanma şekli ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, başka bir kişi bu insanları telefonla videoya alıyor.


Günlük hayatın donması olarak bilinen "Mannequin Challenge" akımının tüm dünyadaki etkileri hızla büyürken, alışveriş meydanı alanında konumlanan büyük-küçük, genç-yaşlı karma bir gruptan oluşan ekip AVM içerisindeki rutinlerini gerçekleştirirken hayatlarına stop verdiler. Ziyaretçilerin, mağaza çalışanlarının ve yönetim ekibinin de dahil olduğu etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

 


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bir restoranın akvaryumunda gözleri olmadan 2 yıldır yaşam mücadelesi veren japon balığı görenleri hayrete düşürüyor.

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü. Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şenali Ocak’ın Erzurum’un Şenkaya nüfusuna kayıtlı olduğu açıklandı.

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan 4 polis memurundan Miraç Kadir Özcan’ın Trabzon’da yaşayan ailesine acı haber verildi.

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu?

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Düşen Türk kargo uçağının genel olarak özel kargo, değerli kargo, tehlikeli madde, kolay bozulan, çürüyen, değer kaybına uğrayan mallar taşıdığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET