• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULARA MANNEQUİN CHALLENGE İLE HAYATI DONDURDULAR

Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular. Samsun bir alış veriş merkezi ABD'de başlayan yeni trend Mannequin Challenge ile hayatı dondurdu.

20 Kasım 2016 Pazar 17:20
Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular

Samsun’da bir alış veriş merkezi  dünyaca ünlü Zamanı Durdur Akımına- Mannequin Challenge olayına kayıtsız kalmadı.

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başlayan Mannequin Challenge, ünlü isimlerin, futbol kulüplerinin ve milli takımların çektikleri videolar ile hızla yayılmaya başladı. Trendin uygulanma şekli ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, başka bir kişi bu insanları telefonla videoya alıyor.


Günlük hayatın donması olarak bilinen "Mannequin Challenge" akımının tüm dünyadaki etkileri hızla büyürken, alışveriş meydanı alanında konumlanan büyük-küçük, genç-yaşlı karma bir gruptan oluşan ekip AVM içerisindeki rutinlerini gerçekleştirirken hayatlarına stop verdiler. Ziyaretçilerin, mağaza çalışanlarının ve yönetim ekibinin de dahil olduğu etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

 


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu İstanbul Beşiktaş'da Vodafone Arena stadı yakınında yaşanan bombalı saldırı olayında kaç şehit kaç yaralı var. Beşiktaş'da bombalı saldırı şehit ve yaralıların isimleri belli oldu mu.

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET