• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULARA MANNEQUİN CHALLENGE İLE HAYATI DONDURDULAR

Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular. Samsun bir alış veriş merkezi ABD'de başlayan yeni trend Mannequin Challenge ile hayatı dondurdu.

20 Kasım 2016 Pazar 17:20
Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular

Samsun’da bir alış veriş merkezi  dünyaca ünlü Zamanı Durdur Akımına- Mannequin Challenge olayına kayıtsız kalmadı.

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başlayan Mannequin Challenge, ünlü isimlerin, futbol kulüplerinin ve milli takımların çektikleri videolar ile hızla yayılmaya başladı. Trendin uygulanma şekli ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, başka bir kişi bu insanları telefonla videoya alıyor.


Günlük hayatın donması olarak bilinen "Mannequin Challenge" akımının tüm dünyadaki etkileri hızla büyürken, alışveriş meydanı alanında konumlanan büyük-küçük, genç-yaşlı karma bir gruptan oluşan ekip AVM içerisindeki rutinlerini gerçekleştirirken hayatlarına stop verdiler. Ziyaretçilerin, mağaza çalışanlarının ve yönetim ekibinin de dahil olduğu etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

 


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı. Yazdığı köşe yazılarında PKK/KCK terör örgütü propagandası yaptığı iddia edilen Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı.

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık. Yıldız Sarayı Müzesi kataloğu tanıtım programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ne yazık ki Abdülhamit Han'ın mirasının kıymeti yeterince anlaşılmamış ve tasfiye edilmiştir. Neyse ki bugün devletimizin ilgili organları bu mirasın toparlanarak bir araya getirilmesine öncülük etmiştir" dedi.

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasını arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi. Birbirlerine saldıran iki öfkeli liseli kızı o sırada yanlarından geçen vatandaşlar ayırdı.

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET