• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULARA MANNEQUİN CHALLENGE İLE HAYATI DONDURDULAR

Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular. Samsun bir alış veriş merkezi ABD'de başlayan yeni trend Mannequin Challenge ile hayatı dondurdu.

20 Kasım 2016 Pazar 17:20
Samsunlulara Mannequin Challenge ile hayatı dondurdular

Samsun’da bir alış veriş merkezi  dünyaca ünlü Zamanı Durdur Akımına- Mannequin Challenge olayına kayıtsız kalmadı.

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başlayan Mannequin Challenge, ünlü isimlerin, futbol kulüplerinin ve milli takımların çektikleri videolar ile hızla yayılmaya başladı. Trendin uygulanma şekli ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, başka bir kişi bu insanları telefonla videoya alıyor.


Günlük hayatın donması olarak bilinen "Mannequin Challenge" akımının tüm dünyadaki etkileri hızla büyürken, alışveriş meydanı alanında konumlanan büyük-küçük, genç-yaşlı karma bir gruptan oluşan ekip AVM içerisindeki rutinlerini gerçekleştirirken hayatlarına stop verdiler. Ziyaretçilerin, mağaza çalışanlarının ve yönetim ekibinin de dahil olduğu etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

 


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET