• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAVCI SAYAN GALİP ÖZTÜRK İÇİN KURBAN KESTİ

Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti. Savcı Sayan, FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

03 Kasım 2016 Perşembe 17:17
Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti

Savcı Sayan, Ankara'da kendisini ziyaret eden Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

 

FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve Gürcistan'da yaşamak zorunda kalan Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde mahkemenin yeniden yargılanması yönünde verdiği kararın ardından Türkiye'ye dönüş yapmıştı.

 

Katıldığı televizyon programlarında sık sık Galip Öztürk'ün FETÖ terör örgütü tarafından mağdur edildiğini dile getiren Savcı Sayan, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra kendisini ziyaret eden Galip Öztürk'e evinde kurban kesti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması. Hanife Avcı, Samsun Aydınlar Ocağı'nın Devlet Güvenliğine Yönelik Yapılar konferansında konuştu.

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu! İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Gölcük Mahallesinde, orman alanlarının düzenlenmesiyle Osmanlı dönemine ait mezarlıklar ortaya çıkarken, mezarlığı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü! Nevşehir’de dünden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle, dünyanın en büyük yeraltı şehri de karla kaplandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET