• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAVCI SAYAN GALİP ÖZTÜRK İÇİN KURBAN KESTİ

Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti. Savcı Sayan, FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

03 Kasım 2016 Perşembe 17:17
Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti

Savcı Sayan, Ankara'da kendisini ziyaret eden Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

 

FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve Gürcistan'da yaşamak zorunda kalan Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde mahkemenin yeniden yargılanması yönünde verdiği kararın ardından Türkiye'ye dönüş yapmıştı.

 

Katıldığı televizyon programlarında sık sık Galip Öztürk'ün FETÖ terör örgütü tarafından mağdur edildiğini dile getiren Savcı Sayan, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra kendisini ziyaret eden Galip Öztürk'e evinde kurban kesti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıl hapis cezası istendi. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik soruşturmada Rota Haber Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık için 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak

FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak FETÖ'den gözaltına alınan Atilla Taş kaç yıl hapis yatacak. FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik, aralarında Said Sefa, Atilla Taş ve Hanım Büşra Erdal’ın da bulunduğu 29 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlandı. İddianamede, Said Sefa’nın “Darbeye teşebbüs ve silahlı örgüt yöneticiliği” suçundan ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapsi, diğer 28 şüphelinin ise “silahlı örgüt üyeliği” suçundan 10 yıla kadar hapisleri istendi.

Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor

Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor Meteor taşından yapılan tesbihin fiyatı dudak uçuklatıyor. Bingöl’de bulunan ve oldukça pahalı olan göktaşını, Muğla’nın Bodrum ilçesine getiren tesbih ustası meteor taşını işleyerek 3 adet tesbih yaptı.

Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar

Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar Köpeğin kulağını kesen canileri 4 bin TL'yle serbest bıraktılar. Isparta'da bağladıkları köpeğin kulağını kesip sosyal medyadan paylaşan 2 cani, gözaltına alındı, 4 bin TL para cezası verilmesinin ardından serbest kaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET