• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAVCI SAYAN GALİP ÖZTÜRK İÇİN KURBAN KESTİ

Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti. Savcı Sayan, FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

03 Kasım 2016 Perşembe 17:17
Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti

Savcı Sayan, Ankara'da kendisini ziyaret eden Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

 

FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve Gürcistan'da yaşamak zorunda kalan Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde mahkemenin yeniden yargılanması yönünde verdiği kararın ardından Türkiye'ye dönüş yapmıştı.

 

Katıldığı televizyon programlarında sık sık Galip Öztürk'ün FETÖ terör örgütü tarafından mağdur edildiğini dile getiren Savcı Sayan, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra kendisini ziyaret eden Galip Öztürk'e evinde kurban kesti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET