• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAVCI SAYAN GALİP ÖZTÜRK İÇİN KURBAN KESTİ

Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti. Savcı Sayan, FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

03 Kasım 2016 Perşembe 17:17
Savcı Sayan Galip Öztürk için kurban kesti

Savcı Sayan, Ankara'da kendisini ziyaret eden Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk için kurban kesti.

 

FETÖ terör örgütünün kumpasları sonucu mağdur olan ve Gürcistan'da yaşamak zorunda kalan Galip Öztürk, geçtiğimiz günlerde mahkemenin yeniden yargılanması yönünde verdiği kararın ardından Türkiye'ye dönüş yapmıştı.

 

Katıldığı televizyon programlarında sık sık Galip Öztürk'ün FETÖ terör örgütü tarafından mağdur edildiğini dile getiren Savcı Sayan, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra kendisini ziyaret eden Galip Öztürk'e evinde kurban kesti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi. Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame, mahkemenin iade kararı üzerine, soruşturma savcılığınca yeniden düzenlendi. İstanbul 43’üncü Asliye Ceza Mahkemesi iddianameyi bu kez kabul ederek, Şansal’ın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Barbaros Şansal biyografisi.

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. TSK'da başörtüsü yasağı kalktı. Artık kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. Uygulama askeri öğrenciler için de geçerli olacak.

Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir?

Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir? Bekçi başvuruları başladı! Nasıl Bekçi olunur? Şartları nelerdir? Bekçi alımı başvuru şartları neler? Bekçi alımı başvuruları başladıBekçi alımı başvuru şartları neler merak ediliyor. Bekçi alımı başvuruları başladı. İstanbul’a lise mezunu 700 bekçi alınacak. Bekçi alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Peki bekçi alımı başvuruları şartları neler? İşte bekçi alımı başvuruları ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken tutuklandı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken tutuklandı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken tutuklandı. Diyarbakır'da terör soruşturması kapsamında hakkında açılan davada verilen tahliye kararına itiraz edilen HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Ankara'da gözaltına alındı. Baluken tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET