• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SEDAT ŞAHİN GALİP ÖZTÜRK'Ü ÖLDÜRMEK İÇİN BATUM'A TETİKÇİ Mİ GÖNDERDİ

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçi gönderdiğini iddia etti. Sedat Şahin'in tetikçisi Fikret Uludoğan'ın itiraf mektubu..

02 Eylül 2016 Cuma 12:47
Sedat Şahin Galip Öztürk'ü öldürmek için Batum'a tetikçi mi gönderdi

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk'ten şok iddia. Galip Öztürk, Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçi gönderdiğini gündeme getirdi. 

 


Samsunlu işadamı Galip Öztürk, Twitter sayfasında şok bir iddiada bulunarak yer altı dünyasının ünlü ismi Sedat Şahin'in kendisini öldürmek için Batum'a tetikçi gönderdiğini açıkladı.

 

Sedat Şahin tarafından gönderilen tetikçi Fikret Uludoğan'ın itiraf mektubunu sosyal medya sayfasında yayınlayan Galip Öztürk, "FETÖ'cü şeref yoksunları mafya'ya kaç paraya sattınız benim sizden tetikçilerinizden korkmayacağımı bilmeniz lazımdı.. Benim öldürülme kararımı kimler nasıl planladı. Detayları avukatım aracılığı ile Cumhuriyet savcılarımızla paylaşacağım paralelci pislikler.  Suikast planının arkasında kimler var, şirketlerime el koymak için Mehmet Ayağ deşifre olunca kiralık katile başvurdunuz" açıklaması yaptı.

 

 

 

Öte yandan Galip Öztürk'ün Twitter'da yayınladığı itiraf mektubunda Sedat Şahin'in tetikçisi  olduğu gündeme gelen Fikret Uludoğan şunları dile getirdi.


"Sedat Şahin beni Galip Öztürk'ün olduğu yerin etüdünü yapmam için Batum'a gönderdi. Sonrasında Galip Öztürk'ün öldürülmesini planlıyordu. Ben onsekiz yıldır Sedat Şahin'in yanındayım benimle beraber yanımda olan kişiler Oktay Öztürk, Gökhan Hınç, Cebrail Yakut, Menderes Ak, Memet Ak, Emrah Topal, Corbacı Recep, Musa Loktay bu kişiler birebir yanımdadır. Galip Öztürk'ün yanındakilerle konuşup Batum'a gelme sebebimi anlattım"

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu?

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Düşen Türk kargo uçağının genel olarak özel kargo, değerli kargo, tehlikeli madde, kolay bozulan, çürüyen, değer kaybına uğrayan mallar taşıdığı öğrenildi.

Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı

Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı. Samsun merkezli İstanbul, Ankara, Kırklareli, Samsun'un merkez ilçeleri ile Terme ve Çarşamba ilçelerinde yapılan FETÖ operasyonunda Adliye'ye sevk edilen 5 kişi serbest bırakıldı.

Samsun Valisi Şahin Amasya'da selfie yapan şehzade heykeli ile fotoğraf çekindi

Samsun Valisi Şahin Amasya'da selfie yapan şehzade heykeli ile fotoğraf çekindi Samsun Valisi Şahin Amasya'da selfie yapan şehzade heykeli ile fotoğraf çekindi. OKA Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere Amasya’ya giden Samsun Valisi İbrahim Şahin, selfie yapan şehzade heykeli ile hatıra selfiesi yaptı.

ÖSYM’nin son 15 yılda yaptığı sınavlar iptal mı oldu

ÖSYM’nin son 15 yılda yaptığı sınavlar iptal mı oldu ÖSYM’nin son 15 yılda yaptığı sınavlar iptal mı oldu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ / PDY kapsamında yürütülen soruşturma kapsamında, Bakanlar Kurulunda alının karar ile ÖSYM’nin son 15 yıl içerisinde yaptığı sınavlara yönelik bilgisayar kayıtlarını inceleyecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET