• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SUAT KILIÇ BABA OCAĞI 19 MAYIS'TA KONUŞTU: EVET'LER TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ AÇACAK

Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs'ta konuştu: Evet'ler Türkiye'nin önünü açacak. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, memleketi Samsun'da baba ocağı 19 Mayıs ilçesinde 16 Nisan'da yapılacak referandum seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

14 Nisan 2017 Cuma 23:50
Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs'ta konuştu: Evet'ler Türkiye'nin önünü açacak

61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı, eski Samsun Milletvekili Suat Kılıç 16 nisanda gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylaması çalışmaları kapsamında baba ocağı 19 Mayıs İlçesini ziyaret etti.

 


Seçim koordinasyon merkezinde yoğun katılımla gerçekleştirilen halk toplantısının ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Kılıç ve beraberindekiler, Eski Bakan Suat Kılıç döneminde ilçeye kazandırılan yatırımlardan biri olan Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.


Akşam saatlerinde ise Yukarı Engiz Mahallesini ziyaret eden Kılıç, burada vatandaşlara 16 Nisan pazar günü gerçekleştirilecek olan Anayasa değişikliği halkoylaması hakkında bilgilendirme yaptı.

 

 

 


Suat Kılıç konuşmasında; ”Yeni sistem hem Cumhurbaşkanın yöneteceği hem de Cumhurbaşkanın icraatın hesabını vereceği bir sistem olacak. 16 Nisan’da ‘Evet’leriniz ile Türkiye’nin önünü açacaksınız.”dedi.


Yeni anayasanın Türkiye’nin güçlü yarınları için önemli olduğunu dile getiren Kılıç, “Elin Almanı, Hollandalısı bu anayasaya ‘evet’ oyu verilmesini istemiyor. Biz, bu anayasayı bugün için değil, yarınlarımız için değiştiriyoruz. Milletimiz ne yaptığını biliyor. Halkımız yanlışa karar vermez. İnşallah 16 Nisan günü Türkiye’nin önünü açıyoruz.” diye konuştu.


Programda eski Bakan Suat Kılıç’a 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI