• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TANRIVERDİ HOLDİNG'TEN FLAŞ FETÖ AÇIKLAMASI: HİÇBİR BAĞIMIZ YOK

Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok. Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen iş adamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

30 Eylül 2016 Cuma 20:16
Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok

Samsun Haber- Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alındıkları haberleri gündeme gelen Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili Tanrıverdi Holding bir açıklama yaptı. FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı gündeme gelen İbrahim Tanırverdi önceki gün İstanbul'da, Samsun'a sevk edilen Revep Tanrıverdi ise bugün mahkemede ki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı.

 

Söz konusu olay ile ilgili açıklama yapan Tanrıverdi Holding,FETÖ iddialarını redetti. Tanrıverdi Holding tarafından Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi ile ilgili yapılan açıklamada şunlar dile getirildi. 

 

"Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır” denildi.


Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili, finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygı ile duyurulur.”
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET