• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TANRIVERDİ HOLDİNG'TEN FLAŞ FETÖ AÇIKLAMASI: HİÇBİR BAĞIMIZ YOK

Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok. Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen iş adamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

30 Eylül 2016 Cuma 20:16
Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok

Samsun Haber- Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alındıkları haberleri gündeme gelen Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili Tanrıverdi Holding bir açıklama yaptı. FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı gündeme gelen İbrahim Tanırverdi önceki gün İstanbul'da, Samsun'a sevk edilen Revep Tanrıverdi ise bugün mahkemede ki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı.

 

Söz konusu olay ile ilgili açıklama yapan Tanrıverdi Holding,FETÖ iddialarını redetti. Tanrıverdi Holding tarafından Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi ile ilgili yapılan açıklamada şunlar dile getirildi. 

 

"Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır” denildi.


Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili, finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygı ile duyurulur.”
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı

Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı Beşiktaş'taki bombalı saldırıda şehit sayısı yürek yaktı: 29 şehit 166 yaralı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beşiktaş'ta Vodafone Arena stadı yakınında yapılan bombalı saldırı olayında şehit sayısı ve yaralı sayısı hakkında bilgiler verdi. Süleyman Soylu 29 şehit, 166 yaralı olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu

Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu Beşiktaş'da ki bombalı saldırıda kaç şehit kaç yaralı var, isimler belli oldu mu İstanbul Beşiktaş'da Vodafone Arena stadı yakınında yaşanan bombalı saldırı olayında kaç şehit kaç yaralı var. Beşiktaş'da bombalı saldırı şehit ve yaralıların isimleri belli oldu mu.

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti

Samsun'da Iraklı gencin korkunç ölümü: Kırılan cam boğazını kesti Samsun'un Atakum ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü Samsun Ek Hizmet Binası iş görüşmesi için giden Iraklı Muhammet Abdul Majeet açık sandığı kapıya kafasını çarpınca kırılan cam boğazını keserek korkunç şekilde öldü.

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET