• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TANRIVERDİ HOLDİNG'TEN FLAŞ FETÖ AÇIKLAMASI: HİÇBİR BAĞIMIZ YOK

Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok. Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen iş adamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

30 Eylül 2016 Cuma 20:16
Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok

Samsun Haber- Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alındıkları haberleri gündeme gelen Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili Tanrıverdi Holding bir açıklama yaptı. FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı gündeme gelen İbrahim Tanırverdi önceki gün İstanbul'da, Samsun'a sevk edilen Revep Tanrıverdi ise bugün mahkemede ki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı.

 

Söz konusu olay ile ilgili açıklama yapan Tanrıverdi Holding,FETÖ iddialarını redetti. Tanrıverdi Holding tarafından Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi ile ilgili yapılan açıklamada şunlar dile getirildi. 

 

"Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır” denildi.


Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili, finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygı ile duyurulur.”
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı Samsun'da Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından haklarında yakalama kararı çıkartılan 2’si kadın 4 kişi FETÖ operasyonunda Atakum ilçesinde yakalanarak Vezirköprü ilçesine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI