• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TANRIVERDİ HOLDİNG'TEN FLAŞ FETÖ AÇIKLAMASI: HİÇBİR BAĞIMIZ YOK

Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok. Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen iş adamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

30 Eylül 2016 Cuma 20:16
Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok

Samsun Haber- Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alındıkları haberleri gündeme gelen Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili Tanrıverdi Holding bir açıklama yaptı. FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı gündeme gelen İbrahim Tanırverdi önceki gün İstanbul'da, Samsun'a sevk edilen Revep Tanrıverdi ise bugün mahkemede ki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı.

 

Söz konusu olay ile ilgili açıklama yapan Tanrıverdi Holding,FETÖ iddialarını redetti. Tanrıverdi Holding tarafından Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi ile ilgili yapılan açıklamada şunlar dile getirildi. 

 

"Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır” denildi.


Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili, finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygı ile duyurulur.”
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET