• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TANRIVERDİ HOLDİNG'TEN FLAŞ FETÖ AÇIKLAMASI: HİÇBİR BAĞIMIZ YOK

Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok. Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen iş adamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

30 Eylül 2016 Cuma 20:16
Tanrıverdi Holding'ten flaş FETÖ açıklaması: Hiçbir bağımız yok

Samsun Haber- Tanrıverdi Holding, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıkları gündeme gelen işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili açıklama yayınladı.

 

Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alındıkları haberleri gündeme gelen Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler ile ilgili Tanrıverdi Holding bir açıklama yaptı. FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı gündeme gelen İbrahim Tanırverdi önceki gün İstanbul'da, Samsun'a sevk edilen Revep Tanrıverdi ise bugün mahkemede ki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı.

 

Söz konusu olay ile ilgili açıklama yapan Tanrıverdi Holding,FETÖ iddialarını redetti. Tanrıverdi Holding tarafından Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi ile ilgili yapılan açıklamada şunlar dile getirildi. 

 

"Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır” denildi.


Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili, finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygı ile duyurulur.”
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bir restoranın akvaryumunda gözleri olmadan 2 yıldır yaşam mücadelesi veren japon balığı görenleri hayrete düşürüyor.

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü. Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şenali Ocak’ın Erzurum’un Şenkaya nüfusuna kayıtlı olduğu açıklandı.

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan 4 polis memurundan Miraç Kadir Özcan’ın Trabzon’da yaşayan ailesine acı haber verildi.

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu?

Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Kırgızistan'da düşen Türk kargo uçağı ne taşıyordu? Düşen Türk kargo uçağının genel olarak özel kargo, değerli kargo, tehlikeli madde, kolay bozulan, çürüyen, değer kaybına uğrayan mallar taşıdığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET