• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TCDD GENEL MÜDÜRÜ İSA APAYDIN HIZLI TREN İÇİN SAMSUN'A GELDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a gelen TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, hızlı tren hattı ve yeni gar binasının yer tespiti için incelemelerde bulundu.

13 Kasım 2016 Pazar 13:26
TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın hızlı tren için Samsun'a geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a gelen TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, hızlı tren hattı ve yeni gar binasının yer tespiti için incelemelerde bulundu.

 

AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile birlikte Samsun-Ankara hızlı tren hattı ve yeni gar binasının yer tespiti ile ilgili incelemelerde bulundu.

 

Fuat Köktaş, yaptığı açıklamada "Davetimiz üzerine Samsun'a gelen Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü İsa Apaydın, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Murtazaoğlu, Bölge Müdürü Ahmet Şener ve beraberindeki heyet ile birlikte Tekkeköy ilçemizde kurulmakta olan Lojistik Köy tren bağlantı hattının yapılması, Mert Irmağı üzerinde yapılacak olan tren köprüsü ve projesi 2017'de tamamlanacak olan Samsun - Ankara hızlı tren hattı ile yeni Gar Binası'nın yerinin tespiti konularında incelemelerde bulunuldu. Tekkeköy Belediye Başkanımız Hasan Togar ve Büyükşehir Belediyemizin bürokratlarının da eşlik ettiği ziyaretlerde bir dizi planlama çalışmaları yapıldı.  İnşallah ilerleyen günlerde bu planlamaların hayata geçişini hep birlikte göreceğiz. Samsunumuza gelerek çalışmaları bizzat yerinde inceleyen Genel Müdürümüz İsa Apaydın ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 


Samsun - Mersin limanlarını YHT ile birbirine bağlayacağız

 

Öte  yandan TCDD Genel Müdürü İsa İpaydın, Samsun-Mersin limanlarını Yüksek Hızlı Tren ile bağlayacaklarını açıklamıştı. 

 

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, yüksek hızlı tren ile ilgili daha önce yaptığı açıklamada şunları dile getirmişti.

 "Konya-Karaman, Karaman -Ereğli, Adana - Mersin ve Gaziantep’e ulaşacak güney kesiminde çalışmalarımızın bir kısmın yapımına başlandı, bir kısmında da proje çalışmalarımız devam ediyor. Antalya demir yolu projemiz var şuanda. İstanbul, Eskişehir, Afyon ve Burdur üzerinden Antalya’ya projemizi yapıyoruz. İnşallah Antalya’da hızlı trenle tanışacak. Yolcu ve yük taşımacılığı olarak hem Ankara’ya hem de İstanbul’a bağlanmış olacak. Bizim son yıllarda geliştirmiş olduğumuz Kuzey- Güney projesi olarak başlattığımız, Samsun - Çorum, Kırıkkale - Kırşehir- Aksaray, Adana -Mersin hattı var. Böylece Samsun ve Mersin limanlarını birbirine bağlamış alacağız. 2023 vizyonunda biz 13 bin kilometre demir yolu hattı yapmayı planlıyoruz"
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

HIZLI TİREN

KAVAKLI
13 Kasım 2016 Pazar 18:19

ÖĞRETMENLERİN ADINA YAZI YAZAN MAHLUKAT CAHİL OLAN SENSİN ÖLENEKADAR REİSE OY VAR ONDAN SONRADA REİSİN YOLUNDA DEVAM EDENE OY VAR EMENİ TOHUMLARINAMI OY VERECEK BU MİLLET KAMYONCUYA GELİNCE KENDİNİ YETİŞTİRDİ PARA BABASI OLDU EN İYİ İL BAŞKANLIĞINI YAPTIKİ ŞİMDİDE MİLLET VEKİLİ TAKTİR ETMENİZ GEREKİRKEN YA SEV YA TERK ET SENİN DERDİN KAMYONCU DEĞİL YAPILAN HİZMET BENDE KAVAKLIYIM AMA BİZE HER YER TRABZON NEDENMİ TRABZONDA ERMENİ HDP YOK

0 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

KAMYONCU KONUŞMUŞ

EMEKLİ ÖĞRETMEN
13 Kasım 2016 Pazar 17:46

Hızlı tren yutturmacasına devammmmmmmmm. tersane yapılacaktı ne oldiiiiiii,O marşandizi hızlı tren diye yuttur cahil AKP seçmenine.

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı. Samsun Çarşamba Havalimanı 16 Nisan'da yapılacak referandumda yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden YSK kararı ile çıkartıldı.

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak. Hükümet, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C kapsamında görev yapan mevcut personele 'terör' soruşturmasının önünü açtı.

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET