• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TOKATLI BAŞPOLİS BÜLENT AY ŞEHİT OLDU

Tokatlı Başpolis Bülent Ay şehit oldu! Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 polis memuru şehit oldu.

03 Eylül 2016 Cumartesi 11:41
Tokatlı Başpolis Bülent Ay şehit oldu

Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nden geçici olarak Diyarbakır'a görevlendirilen Başpolis Bülent Ay'ın gece Bismil ilçesinde görevi sırasında trafik kazası geçirdiği bildirildi. Olay yerinde şehit olan polis memuru Bülent Ay’ın Tokat’ın Niksar ilçesinde yaşayan ailesinin evi Türk bayrağı ile donatıldı.


Şehit Bülent Ay evli ve iki çocuk babasıydı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Atakum Belediyesinde KHK kararı ile göreve iade edilenlerin isimleri

Atakum Belediyesinde KHK kararı ile göreve iade edilenlerin isimleri Atakum Belediyesinde KHK kararı ile göreve iade edilenlerin isimleri. Resmi Gazete'de yayınlanan 688 sayılı yeni Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile Atakum Belediyesinde mesleğe geri iade edilenler belli oldu.

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET