• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUNCELİ'DE DÜŞEN HELİKOPTERDE ŞEHİT OLAN HAKİM ONUR ALAN'IN CENAZESİ SAMSUN'A GELDİ

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 20:11
Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan 12 kişiden biri olan hakim Onur Alan'ın cenazesi hava yolu ile Samsun'a geldi.

 

Düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesinin karayolu ile Ordu'ya götürüleceği öğrenildi. 

 

Tunceli'de önceki gün yaşanan üzücü olayda Skorsky tipi polis helikopteri Pülümür'de düşmüştü. Düşen helikopterde bulunan 12 kişi ise yaşanan kazada şehit olmuştu. Helikopter kazasında şehit olan hakim Onur Alan'un naaşını Samsun Çarşamba Havalimanında Samsun Valisi İbrahim Şahin ile birlikte Samsun Garnizon Komutanı Piyade Albay Sedat Bulut ve askeri erkan karşıladı.

 

 

Şehit hakim Onur Alan'ın cenazesini getiren uçakta bulunan annesi Fatma Alan ve babası Mahmut Alan Çarşamba Havalimanında yapılan karşılama töreninde gözyaşlarına boğuldu. 

 

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi toprağa verilmek üzere Ordu'ya gönderildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI