• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUNCELİ'DE DÜŞEN HELİKOPTERDE ŞEHİT OLAN HAKİM ONUR ALAN'IN CENAZESİ SAMSUN'A GELDİ

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 20:11
Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan 12 kişiden biri olan hakim Onur Alan'ın cenazesi hava yolu ile Samsun'a geldi.

 

Düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesinin karayolu ile Ordu'ya götürüleceği öğrenildi. 

 

Tunceli'de önceki gün yaşanan üzücü olayda Skorsky tipi polis helikopteri Pülümür'de düşmüştü. Düşen helikopterde bulunan 12 kişi ise yaşanan kazada şehit olmuştu. Helikopter kazasında şehit olan hakim Onur Alan'un naaşını Samsun Çarşamba Havalimanında Samsun Valisi İbrahim Şahin ile birlikte Samsun Garnizon Komutanı Piyade Albay Sedat Bulut ve askeri erkan karşıladı.

 

 

Şehit hakim Onur Alan'ın cenazesini getiren uçakta bulunan annesi Fatma Alan ve babası Mahmut Alan Çarşamba Havalimanında yapılan karşılama töreninde gözyaşlarına boğuldu. 

 

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi toprağa verilmek üzere Ordu'ya gönderildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET