• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TÜRKİYE KORONA VİRÜS'TEN NE ZAMAN KURTULUR? MERAK EDİLEN SORUNUN CEVABI

Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

13 Nisan 2020 Pazartesi 23:59
Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Korona Virüs ülkemizi ne zaman terk edecek. Korona Virüs yüzünden oluşan panik, insanların artık bu ölümcül virüsün Türkiye'yi ne zaman terk edeceği ile ilgili sorulara cevap aramasına neden oluyor. Peki Korona Virüs Türkiye'yi ne zaman terk edecek?

 

Çin'in Vuhan kentinden sıçrayarak tüm dünya ülkelerini kasıp kavuran ölümcül virüs Korona, Türkiye'de de ne yazık ki canlar almaya devam ediyor. Bill Gates gibi isimler Korona Virüs'ün etkisinin ne zaman azalacağı ile ilgili bazı öngürülerde bulunsada, ölümcül virüsün ne zaman, hangi tarihte insanlığa zararsız hale geleceği konusunda hiç kimse net bir şey söyleyemiyor.

 

Kimileri Korona Virüs'ün aşısı bulundu, ilacı bulundu desede, bu konuda da tıbbi çalışmaların nereden bakılırsa bakılsın bir yıldan fazla bir zaman içerisinde aşı ve ilacın toplumlara sunulabileceğini söylüyor.

 

Kısacası Korona Virüs'ün Türkiye'de yada dünyada oluşan etkisinin kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacağı yönünde bir bilimsel açıklama yok. Bu durum, ölümcül Covid 19 virüsünün varlığını uzun bir süre ensemizde hissedeceğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle Korona Virüs'ten korunmak için tedbirli olmak, hijyen kurallarına dikkat etmekten başka bir çaremiz yok. Ta ki tıp, bu virüsü tamamen yok edecek etkili bir ilaç yada aşı buluna dek.. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

KÖŞE YAZARLARI