• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

VATANDAŞLAR GENELKURMAY'A GİRMİŞ: POLİS BİZE SİLAH VERSİN

Darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasına giren vatandaşların görüntüleri ortaya çıktı. Komutanlık katına çıkanlar, "polis gelemiyorsa bize silah versin" derken ateşle karşılaşıyor.

17 Temmuz 2016 Pazar 19:04
Vatandaşlar Genelkurmay'a Girmiş: Polis Bize Silah Versin

Darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Karargaha ilk kez giren sivil vatandaşlar, komutanlık katına çıktı.

 

"POLİS GELEMİYORSA BİZE SİLAH VERSİN"

Duyulan silah sesleri üzerine görüntüyü çeken vatandaş, polisin binaya gelmesini, gelmiyorsa da kendilerine silah verilmesini istedi.

 

ATEŞ AÇILIYOR

Koridorda dolaşan vatandaşlar, Genelkurmay Başkanı'nın odası girişinde karşı taraftan gelen ateşle karşılaşıyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET