• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

VATANDAŞLAR GENELKURMAY'A GİRMİŞ: POLİS BİZE SİLAH VERSİN

Darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasına giren vatandaşların görüntüleri ortaya çıktı. Komutanlık katına çıkanlar, "polis gelemiyorsa bize silah versin" derken ateşle karşılaşıyor.

17 Temmuz 2016 Pazar 19:04
Vatandaşlar Genelkurmay'a Girmiş: Polis Bize Silah Versin

Darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Karargaha ilk kez giren sivil vatandaşlar, komutanlık katına çıktı.

 

"POLİS GELEMİYORSA BİZE SİLAH VERSİN"

Duyulan silah sesleri üzerine görüntüyü çeken vatandaş, polisin binaya gelmesini, gelmiyorsa da kendilerine silah verilmesini istedi.

 

ATEŞ AÇILIYOR

Koridorda dolaşan vatandaşlar, Genelkurmay Başkanı'nın odası girişinde karşı taraftan gelen ateşle karşılaşıyor.

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, ismini yakın komşuların olan bir alevi ailenin koyduğunu anlattı.

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum. Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Anemon Otel'de muhtarlar ve dernekler yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "600 milletvekili neden isteniyor, ben bilmiyorum. Biri bunu bana anlatsın" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET