• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YENİ DARBE GİRİŞİMİ OLUR MU: BAKAN BOZDAĞ AÇIKLADI

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, A Haber kanalında verdiği özel röportajda yeni bir darbe girişimi olup olmayacağı, suikastlerin olup olmayacağı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 14:03
Yeni darbe girişimi olur mu: Bakan Bozdağ açıkladı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yeni bir darbe girişimi olup olmayacağı ile ilgili merak edilen sorulara A Haber'de katıldığı canlı yayında yanıt verdi.

 

Bekir Bozdağ, yeni bir darbe girişiminin olup olmayacağı, suikastların yapılıp yapılmayacağı ile ilgili canlı yayında kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Bakan Bozdağ, suikastlerin olabileceğini belirterek, bu konuda gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını belirtti.

 

Yeni bir darbe girişimi olup olmayacağı ile ilgili soruyuda yanıtlayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,  "10 bin asker kişi var. Bir çok kişi görevden ihraç edildi. Tüm bunların hepsi baktığınızda yeniden böyle bir kalkışmayı imkansızlaştıran adımlardır. Darbenin Türkiye'de bir daha tekrarlanmaması için gerekli adımlar atıldı. Türkiyede darbe tehlikesini beklediğini, iç savaş beklediğini milletimizle birlikte atlattık. Milletimizin böylesi bir tehlike ile bir daha karşı karşıya kalmaması için gerekli adımlar atılacak. Darbe rüyası bile göremeyecekler artık. Suikast girişimleri heran olabilir. Bunlar geçmişte de oldu. Ama buna karşı gereken güvenlik önlemleri alındı." dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET