• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YURTTA SULH KONSEYİ YENİ BİR SALDIRI MI YAPACAK

Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak. Darbeciler 22 Temmuz 2016 Cuma saat 03:50'de yeni bir saldırı mı yapacak

22 Temmuz 2016 Cuma 03:01
Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak

Polis, İstanbul Emniyeti önünde alınan önlemleri artırırken, Hasdal Kışlası ve Atatürk Havalimanı başta olmak üzere birçok noktanın önüne ise iş makinaları çekildi. 

 

Geçtiğimiz cuma akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından İstanbul’da akşam saatlerinden itibaren güvenlik güçlerinde bir hareketlilik gözlendi.

 

Yeni bir girişimin yapılabileceği istihbaratı üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve bazı kritik noktalar önünde alınan önlemler artırıldı. Bu noktalarda polis ekiplerinin aldığı önemler arttırılırken, askeri kışlalar önüne de iş makinelerinin çekildiği görüldü.

 

Polis ekipleri Hasdal başta olmak üzere birçok askeri kışla önünde önlem aldı. Atatürk Havalimanı önüne de iki iş makinesinin çekildiği görülürken, hareketliğe ilişkin resmi bir bilgi verilmedi. Hareketliliğin sosyal medya üzerinden yayılması üzerine çok sayıda vatandaş Hasdal Kışlası önüne akın etti. Polis ekiplerinin burada aldığı önlemler ile vatandaşların bekleyişi sürüyor. 

 

YURTTA SULH KONSEYİ MESAJ GÖNDERDİ

Öte yandan Yurtta Sulh Konseyi Whatsaap üzerinden yayınladığı bir bildiri ile gözaltına alınan ve tutuklanan general ve subayların serbest bırakılmasını istedi. Yurtta Sulh Konseyi adına whatsaaptan yayınlanan mesajda "Bizleri Atatürkçü subay ve genaralleri sözde FETÖ adı altında ordudan temizlemek istediniz. Ancak bilesinizki yurtta sulh konseyinin asil üyelerini hiç bir zaman ne Türk ordusundan ne de Türk Cumhuriyeti içerisinden silemeyecksiniz. Sizlere emrediyorum derhal suçsuz yere tutsak ettiğiniz insanlarımızı iade ediniz. Eğer ki bu yaptığınız eylemi sürdürürseniz sizlere bunu 22 Temmuz 2016 Cuma günü saat 03:50'de ödetmeye başlayacağız" denildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü

Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü Van depreminin 5. yıl dönümü: Van depreminde kaç kişi öldü. Van'ın Erciş ilçesinde 2011 yılında yaşanan 7.2 büyüklüğünde ki depremin üzerinden 5 yıl geçti. Van depremi Yunus'un hikayesi. Van depreminin 5. yıl dönümü anılıyor

BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi

BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi BBP Genel Başkanı Destici, Irmak Kupal'ı öldüren Himmet Aktürk için idam istedi. Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'da 4 yaşında ki Irmak Kupal'ı tecavüz edip öldüren Himmet Aktürk için idam istedi.

Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi

Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi Samsun Bafra Umut Derneği Silopi'ye 10 koli giysi ve kırtasiye yardımı gönderdi. Samsun Bafra Umut Derneği, Silopi’deki Vali Kamil Acun Çok Programı Anadolu Lisesi’ne yardım elini uzattı.

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu

Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu Samsun Bafra'da elektrik kontağı yangın çıkardı: Tek katlı ev kül oldu. Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi Yelken Sokak'ta Aysel Yenigeldi isimli vatandaşa ait ev elektrik kontağından çıkan yangında kül oldu.

KÖŞE YAZARLARI