• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YURTTA SULH KONSEYİ YENİ BİR SALDIRI MI YAPACAK

Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak. Darbeciler 22 Temmuz 2016 Cuma saat 03:50'de yeni bir saldırı mı yapacak

22 Temmuz 2016 Cuma 03:01
Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak

Polis, İstanbul Emniyeti önünde alınan önlemleri artırırken, Hasdal Kışlası ve Atatürk Havalimanı başta olmak üzere birçok noktanın önüne ise iş makinaları çekildi. 

 

Geçtiğimiz cuma akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından İstanbul’da akşam saatlerinden itibaren güvenlik güçlerinde bir hareketlilik gözlendi.

 

Yeni bir girişimin yapılabileceği istihbaratı üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve bazı kritik noktalar önünde alınan önlemler artırıldı. Bu noktalarda polis ekiplerinin aldığı önemler arttırılırken, askeri kışlalar önüne de iş makinelerinin çekildiği görüldü.

 

Polis ekipleri Hasdal başta olmak üzere birçok askeri kışla önünde önlem aldı. Atatürk Havalimanı önüne de iki iş makinesinin çekildiği görülürken, hareketliğe ilişkin resmi bir bilgi verilmedi. Hareketliliğin sosyal medya üzerinden yayılması üzerine çok sayıda vatandaş Hasdal Kışlası önüne akın etti. Polis ekiplerinin burada aldığı önlemler ile vatandaşların bekleyişi sürüyor. 

 

YURTTA SULH KONSEYİ MESAJ GÖNDERDİ

Öte yandan Yurtta Sulh Konseyi Whatsaap üzerinden yayınladığı bir bildiri ile gözaltına alınan ve tutuklanan general ve subayların serbest bırakılmasını istedi. Yurtta Sulh Konseyi adına whatsaaptan yayınlanan mesajda "Bizleri Atatürkçü subay ve genaralleri sözde FETÖ adı altında ordudan temizlemek istediniz. Ancak bilesinizki yurtta sulh konseyinin asil üyelerini hiç bir zaman ne Türk ordusundan ne de Türk Cumhuriyeti içerisinden silemeyecksiniz. Sizlere emrediyorum derhal suçsuz yere tutsak ettiğiniz insanlarımızı iade ediniz. Eğer ki bu yaptığınız eylemi sürdürürseniz sizlere bunu 22 Temmuz 2016 Cuma günü saat 03:50'de ödetmeye başlayacağız" denildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET