• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YURTTA SULH KONSEYİ YENİ BİR SALDIRI MI YAPACAK

Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak. Darbeciler 22 Temmuz 2016 Cuma saat 03:50'de yeni bir saldırı mı yapacak

22 Temmuz 2016 Cuma 03:01
Yurtta Sulh Konseyi yeni bir saldırı mı yapacak

Polis, İstanbul Emniyeti önünde alınan önlemleri artırırken, Hasdal Kışlası ve Atatürk Havalimanı başta olmak üzere birçok noktanın önüne ise iş makinaları çekildi. 

 

Geçtiğimiz cuma akşamı yaşanan darbe girişiminin ardından İstanbul’da akşam saatlerinden itibaren güvenlik güçlerinde bir hareketlilik gözlendi.

 

Yeni bir girişimin yapılabileceği istihbaratı üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve bazı kritik noktalar önünde alınan önlemler artırıldı. Bu noktalarda polis ekiplerinin aldığı önemler arttırılırken, askeri kışlalar önüne de iş makinelerinin çekildiği görüldü.

 

Polis ekipleri Hasdal başta olmak üzere birçok askeri kışla önünde önlem aldı. Atatürk Havalimanı önüne de iki iş makinesinin çekildiği görülürken, hareketliğe ilişkin resmi bir bilgi verilmedi. Hareketliliğin sosyal medya üzerinden yayılması üzerine çok sayıda vatandaş Hasdal Kışlası önüne akın etti. Polis ekiplerinin burada aldığı önlemler ile vatandaşların bekleyişi sürüyor. 

 

YURTTA SULH KONSEYİ MESAJ GÖNDERDİ

Öte yandan Yurtta Sulh Konseyi Whatsaap üzerinden yayınladığı bir bildiri ile gözaltına alınan ve tutuklanan general ve subayların serbest bırakılmasını istedi. Yurtta Sulh Konseyi adına whatsaaptan yayınlanan mesajda "Bizleri Atatürkçü subay ve genaralleri sözde FETÖ adı altında ordudan temizlemek istediniz. Ancak bilesinizki yurtta sulh konseyinin asil üyelerini hiç bir zaman ne Türk ordusundan ne de Türk Cumhuriyeti içerisinden silemeyecksiniz. Sizlere emrediyorum derhal suçsuz yere tutsak ettiğiniz insanlarımızı iade ediniz. Eğer ki bu yaptığınız eylemi sürdürürseniz sizlere bunu 22 Temmuz 2016 Cuma günü saat 03:50'de ödetmeye başlayacağız" denildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında

Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında. Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık, tutuklandı mı son durum ne. Ünal Tanık, tutuklama istemi ile Adliye'ye sevk edildi.

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bir restoranın akvaryumunda gözleri olmadan 2 yıldır yaşam mücadelesi veren japon balığı görenleri hayrete düşürüyor.

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü. Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şenali Ocak’ın Erzurum’un Şenkaya nüfusuna kayıtlı olduğu açıklandı.

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan 4 polis memurundan Miraç Kadir Özcan’ın Trabzon’da yaşayan ailesine acı haber verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET