• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ 16 NİSAN REFERANDUM SEÇİMİ SONRASI SAMSUNLULARA SESLENDİ

Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçimi sonrası Samsunlulara seslendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçiminde Evet oylarının kazanması sonrası, "Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız" dedi.    

16 Nisan 2017 Pazar 23:07
Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçimi sonrası Samsunlulara seslendi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, referandum sonucun kutlamak için Cumhuriyet Meydanında toplanan binlerce Samsunluya seslendi.

 

 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız.” Dedi.
   


Başkan Yılmaz, Samsun’un bugün muhteşem bir demokrasi şölenine ev sahipliği yaptığını söyleyerek, “Türkiye'miz muhteşem bir demokrasi şölenine ev sahipliği yapıyor. Yarın ülkemiz yeni bir güne başlıyor. Artık 19 Mayıs 2019'a,2023'e,2053'e,2071'e yönelen sürecin çalışmalarını yapacağız. Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız. Güçlü Türkiye yolunda uzattığımız eli tutarak biz destek olan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI