• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ 16 NİSAN REFERANDUM SEÇİMİ SONRASI SAMSUNLULARA SESLENDİ

Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçimi sonrası Samsunlulara seslendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçiminde Evet oylarının kazanması sonrası, "Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız" dedi.    

16 Nisan 2017 Pazar 23:07
Yusuf Ziya Yılmaz 16 Nisan referandum seçimi sonrası Samsunlulara seslendi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, referandum sonucun kutlamak için Cumhuriyet Meydanında toplanan binlerce Samsunluya seslendi.

 

 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız.” Dedi.
   


Başkan Yılmaz, Samsun’un bugün muhteşem bir demokrasi şölenine ev sahipliği yaptığını söyleyerek, “Türkiye'miz muhteşem bir demokrasi şölenine ev sahipliği yapıyor. Yarın ülkemiz yeni bir güne başlıyor. Artık 19 Mayıs 2019'a,2023'e,2053'e,2071'e yönelen sürecin çalışmalarını yapacağız. Artık evet diyen de hayır diyen de birlikte el ele tutuşarak ülkemizi geleceğe taşıyacağız. Güçlü Türkiye yolunda uzattığımız eli tutarak biz destek olan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI