• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun OMÜ'de !f İstanbul Film Festivali başladı

Samsun OMÜ'de !f İstanbul Film Festivali başladı. Bu yıl 16'ncısı düzenlenen “!f İstanbul Film Festivali”, Ondokuz Mayıs Üniversitesi UZEM Kongre Merkezinde yapılan temsili gala ve kokteyle Samsun'da başladı. 

Karadeniz bölgesinde en az işsizlik Samsun'da var

Karadeniz bölgesinde en az işsizlik Samsun'da var. Samsun Valisi İbrahim Şahin, bölgede en az işsizlik oranının Samsun'da olduğunu söyledi.

Samsun AK Parti ve CHP YSK'nın Çarşamba Havalimanı kararına itiraz edecek

Samsun Çarşamba Havalimanının 16 Nisan'da yapılacak referandum seçimlerinde YSK tarafından yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden çıkartılması ile ilgili kararına AK Parti ve CHP Samsun İl Başkanlıkları itiraz edecek.

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı

YSK Samsun Çarşamba Havalimanını gümrük kapısı listesinden çıkarttı. Samsun Çarşamba Havalimanı 16 Nisan'da yapılacak referandumda yurt dışı seçmenlerinin oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden YSK kararı ile çıkartıldı.

Samsun Çarşamba Havalimanında yurt dışı seçmenleri referandumda oy kullanamayacak

Samsun Çarşamba Havalimanında yurt dışı seçmenleri referandumda oy kullanamayacak. Samsun- Çarşamba Havalimanı, Yüksek Seçim Kurulu kararı ile 16 Nisan'da yapılacak referandum seçimlerinde yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşların oy kullanabileceği gümrük kapısı listesinden çıkartıldı.

Samsun'da fırtına uyarısı yapıldı: Tedbirli olun

Samsun Valiliği yaptığı açıklamada 23 Şubat Perşembe günü gece saatlerinden itibaren kuvvetli rüzgar beklendiğini belirterek fırtına uyarısında bulundu.

Irak güçleri Musul Havalimanına operasyon yaptı

Irak güçleri Musul Havalimanına operasyon yaptı. Irak’ın ikinci büyük kenti Musul’un batısını terör örgütü DEAŞ’tan kurtarmak için başlatılan operasyonda Irak ordusu büyük ilerleme kaydediyor.

Erhan Usta, Samsun Çarşamba Havalimanıyla ilgili açıklama yaptı

Erhan Usta, Samsun Çarşamba Havalimanıyla ilgili açıklama yaptı. Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun Çarşamba Havalimanının tadilat süresinin ertelenmesi ile ilgili açıklama yaptı.

2 bin Suriyeli'ye vatandaşlık verilecek

2 bin Suriyeli'ye vatandaşlık verilecek 2 bin Suriyeli'ye vatandaşlık verilecek. İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul’da Suriyelilere vatandaşlık verilmesine başlandığını söyleyerek, 2 bin kişi hakkında dosyanın hazırlanarak Ankara’ya gönderildiğini açıkladı.

Samsun'da karaya oturan yük gemisi davalık oldu

Samsun'da karaya oturan yük gemisi davalık oldu Samsun'da karaya oturan yük gemisi davalık oldu. Samsun’da geçen yıl fırtına nedeniyle karaya oturduktan sonra kurtarılarak limana çekilen kuru yük gemisinin ihalesinin yapıldı. Verilen fiyatı az bulan gemi sahibi yargıtaya başvurdu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Amin Maalouf'un kitap setini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Amin Maalouf'un kitap setini satın aldı Samsun Valisi İbrahim Şahin, TÜYAP Karadeniz 3'üncü Kitap Fuarında Lübnanlı yazar Amin Maalouf'un kitap setini satın aldı.

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun'da atık yağlar biyodizele dönüştürülecek

Samsun'da atık yağlar biyodizele dönüştürülecek Samsun'da atık yağlar biyodizele dönüştürülecek. Samsun Valisi İbrahim Şahin toplanan atık yağların biyodizele dönüştürüleceğini söyledi.

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay. 1 Mart itibari ile 3 ay kapalı kalacak olan Samsun Havalimanının kapanış tarihi 1 Ağustos olarak değiştirildi.

Samsun merkezli İstanbul ve Kocaeli'nde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu

Samsun merkezli İstanbul ve Kocaeli'nde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu Samsun merkezli İstanbul ve Kocaeli'nde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu! Samsun Valisi İbrahim Şahin'in yaptığı açıklamada İstanbul, Kocaeli, Samsun 19 Mayıs, Bafra, Alaçam, Yakakent ilçelerinde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu yapıldığı açıklandı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş Çarşamba Havalimanı açıklaması

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş Çarşamba Havalimanı açıklaması Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş Çarşamba Havalimanı açıklaması. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 1 Mart 2017 tarihi itibari ile hava trafiğine kapatılacak olan Çarşamba Havalimanı ile ilgili son dakika gelişmesini açıkladı.

Samsun Çarşamba Havalimanında yapılacak tadilat 1 Ağustos 2017 tarihine ertelendi

Samsun Çarşamba Havalimanında yapılacak tadilat 1 Ağustos 2017 tarihine ertelendi Samsun Çarşamba Havalimanında yapılacak tadilat 1 Ağustos 2017 tarihine ertelendi. Samsun Valiliği pistinde yaşanan çökme sebebi ile 1 Mart 2017 tarihinde hava uçuşuna kapatılacak olan Çarşamba Havalimanında ki tadilat işlerinin 1 Ağustos 2017 tarihine ertelendiğini duyurdu.

Valilar Kararnamesi ne zaman yayınlanacak hangi valilerin görev yeri değişiyor

Valilar Kararnamesi ne zaman yayınlanacak hangi valilerin görev yeri değişiyor Valilar Kararnamesi ne zaman yayınlanacak hangi valilerin görev yeri değişiyor. Resmi Gazete'de yeni Valiler Kararnamesinin yayınlanması bekleniyor. Yeni Valiler Kararnamesinde hangi illerin valilileri değişecek..

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi Samsun Valisi İbrahim Şahin, Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde Karadeniz 3. Kitap Fuarı'nın açılış töreninde konuşma yaparak Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi.

Mardin'de 4 üst düzey PKK'nın sözde lideri öldürüldü

Mardin'de 4 üst düzey PKK'nın sözde lideri öldürüldü Mardin'de 4 üst düzey PKK'nın sözde lideri öldürüldü. Mardin Valiliği, Nusaybin, Artuklu ve Ömerli ilçeleri kırsalındaki 10 mahallede devam eden operasyonda 4 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı Samsun'da işsizliğe savaş açıldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin cuma günü kentteki tüm kamu ve sivil toplum örgütleri ile meslek kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra patronları ile yapacağı toplantıda işsizliğe çözüm arayacak.

HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, gözaltına alındı

HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, gözaltına alındı HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, gözaltına alındı. HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım, 'terör örgütüne yardım' ve 'örgüt propagandası yapmak' suçundan Adıyaman Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Bakan Kılıç, tarihi başarı elde eden sporcuları telefonla aradı

Bakan Kılıç, tarihi başarı elde eden sporcuları telefonla aradı Bakan Kılıç, tarihi başarı elde eden sporcuları telefonla aradı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Erzurum'da düzenlenen 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nde (EYOF 2017) madalya kazanan milli sporcuları telefonla aradı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: El yapımı bal, hakiki bal diye insanları kandırıyorlar

Samsun Valisi İbrahim Şahin: El yapımı bal, hakiki bal diye insanları kandırıyorlar Samsun Valisi İbrahim Şahin: El yapımı bal, hakiki bal diye insanları kandırıyorlar. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Arıcılık Altyapısının Desteklenmesi Programında yaptığı konuşmada el yapımı bal-hakiki el yapımı bal denilerek insanların kandırıldıklarını açıkladı.

EYOF 2017'de Hazar Karagöl Gümüş Madalya kazandı

EYOF 2017'de Hazar Karagöl Gümüş Madalya kazandı EYOF 2017'de Hazar Karagöl Gümüş Madalya kazandı. Erzurum’da düzenlenen 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nde Erkekler Sürat Pateni 1000 metre finalinde milli sporcumuz Hazar Karagöl tarihi bir başarı elde ederek gümüş madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yayımladığı mesajla Hazar Karagöl’ü tebrik etti.

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Hakiki el yapımı bal gibi reklamlarla insanların kandırıldığını söyleyerek "Ya bizi ‘keriz’ yerine koyuyorlar ya da gerçekten kendileri çok saflar" dedi.

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz Gürcistan'a gidecek

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz Gürcistan'a gidecek Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun ile Gürcistan arasındaki bağları güçlendirmek için Gürcistan'a gidecek

Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da

Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da! Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET