• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok ağır sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok ağır sözler. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlik Buluşması'nda CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yüklenerek "15 Temmuz gecesi neredeydin. Atatürk Havalimanı'nda kaçıyordun." dedi.

Samsun'un Canik ilçesinde Tiyatro Festivali başladı

Samsun'un Canik ilçesinde Tiyatro Festivali başladı. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından düzenlenen ve 5 gün sürecek olan Canik Tiyatro Festivali başladı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Manevi eğitimle ilgili çok ciddi sorunlar var

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Manevi eğitimle ilgili çok ciddi sorunlar var. Samsun Valisi İbrahim Şahin, "manevi eğitimle ilgili Türkiye’de çok ciddi sorunlar var. Bunları inşallah elbirliği ile aşacağız. Samsunumuzda özellikle bu noktada çok ciddi mesafeler alındı" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin Ayvacık ilçesinde muhtarlara seslendi

Samsun Valisi İbrahim Şahin Ayvacık ilçesinde muhtarlara seslendi. Samsun Valisi İbrahim Şahin Ayvacık ilçesinde muhtarlara yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış töreninde siz ve vatandaşlarımızı kalabalık bir şekilde görmek istiyorum dedi

İbrahim Şahin: Samsun olarak yerimizi almamız gerekiyor

Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Cerrahi el aletleri konusunda acele bir şekilde Samsun olarak yerimizi almamız gerekiyor. Eksiklik gördüğüm bir şey var. Tıbbi cihazlarla ilgili kullanılan metallerin % 90’ı yurtdışından gelmektedir" dedi.

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanacak mı?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na az bir süre kalmasıyla birlikte Samsun'da kutlanıp kutlanmayacağı merak konusu oldu. Samsun Valiliği'nde yapılan toplantıda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 20 gün kutlanması kararı alındı

Binlerce kamu çalışanına kötü haber

Binlerce kamu çalışanına kötü haber! Türkiye genelindeki sivil toplum kuruluşları ve bazı kamu kurumlarını arayarak kendilerini İzmir Valiliği OHAL Bürosu çalışanı olarak tanıttıkları kişilerin bilgilerini ele geçirdikleri ortaya çıktı.

Kürdistan bayrağı tartışmalarına BM'de girdi

Kürdistan bayrağı tartışmalarına BM'de girdi. Birleşmiş Milletler Irak Destek Misyonu, Irak'ın Kerkük kentinde valinin emriyle Irak bayrağının yanına Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Bayrağı asılmasının endişe yarattığı açıklaması yaptı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu'ndan Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti

Vali İrfan Balkanlıoğlu'ndan Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.

Samsun Valisi Şahin komutanların derdest edilmesi görüntüleri ile ilgili konuştu

Samsun Valisi Şahin komutanların derdest edilmesi görüntüleri ile ilgili konuştu Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz gecesi Genelkurmay Karargahında darbeci askerlerin, komutanları derdest etme görüntüleri ile ilgili yaptığı açıklamada "Görüntüleri izlerken insanın kanı donuyor" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin Canik ilçesi muhtarları ile buluştu

Samsun Valisi İbrahim Şahin Canik ilçesi muhtarları ile buluştu Samsun Valisi İbrahim Şahin Canik ilçesi muhtarları ile buluştu. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Muhtarlar Buluşması toplantısına Canik ilçesinde devam etti. Vali İbrahim Şahin, Canik ilçesi muhtarlarının sorunlarını dinledi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Başta ben olmak üzere bütün kamu kurum ve kuruluşları eğitim camiasının emrindedir" dedi.

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi. Trump yönetimi, 10 uluslararası havalimanından Amerika'ya yapılan uçuşlarda yolcu kabininde elektronik cihaz yasağı getirdi. THY, yasağın İstanbul'da da geçerli olduğunu duyurdu.

Samsun'un Canik ilçesinde tiyatro festivali yapılacak

Samsun'un Canik ilçesinde tiyatro festivali yapılacak Samsun'un Canik ilçesinde tiyatro festivali yapılacak. Canik Belediyesi Tiyatro Okulu'nun "27 Mart Dünya Tiyatro Günü" nedeniyle düzenlediği 1. Canik Tiyatro Festivali, 5 gün boyunca tiyatroseverleri buluşturacak. 24 Mart Cuma günü başlayacak festivale 4 ilden farklı grupları katılacak.

Türkiye'den Barzani'ye bayrak uyarısı: Yadırgıyoruz

Türkiye'den Barzani'ye bayrak uyarısı: Yadırgıyoruz Türkiye'den Barzani'ye bayrak uyarısı: Yadırgıyoruz. Dışişleri Bakanlığı, Irak'ın Kerkük kentinde kamu binalarına resmi günlerde IKBY bayrağının göndere çekilmesi için Kerkük Valiliği'nce yapılan başvuruyu 'yadırgadıklarını' bildirdi.

Samsun'da gazi ve şehit aileleri dernekleri Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti

Samsun'da gazi ve şehit aileleri dernekleri Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti Samsun'da gazi ve şehit aileleri dernekleri Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti. Samsun'da 18 Mart Şehitler Günü programı nedeniyle, gazi ve şehit aileleri dernekleri Samsun Valisi İbrahim Şahin'i makamında ziyaret etti.

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Rektör Sait Bilgiç Arapça Dil Kursu'na gidecek

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Rektör Sait Bilgiç Arapça Dil Kursu'na gidecek Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Rektör Sait Bilgiç Arapça Dil Kursu'na gidecek. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Arapça dilini öğretmek istediklerini belirterek Dil Kursu'na gideceklerini açıkladılar.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, TRT'de Kürtçe kanalın nasıl kurulduğunu anlattı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, TRT'de Kürtçe kanalın nasıl kurulduğunu anlattı Samsun Valisi İbrahim Şahin, TRT Genel Müdürü olduğu dönemde Kürtçe kanalın nasıl kurulduğunu anlattı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kürtçe kanalın kuruluşunda karşılaştıkları zorlukları açıkladı.

Samsun Piazza AVM'de Bir İlmek De Sen At kampanyası başladı

Samsun Piazza AVM'de Bir İlmek De Sen At kampanyası başladı Samsun Piazza AVM'de Bir İlmek De Sen At kampanyası başladı. Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Samsun Engelli Kadınlar Derneği’nin başlattığı “Bir İlmek De Sen At” kampanyasına ev sahipliği yapıyor. Piazza’yı ziyaret edenlerin de ilmek ekleyerek destekleyebileceği kampanyanın ilk ilmeği Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından atıldı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Türkiye mazlum milletlerin umut ışığı olacak

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Türkiye mazlum milletlerin umut ışığı olacak Samsun Valisi İbrahim Şahin: Türkiye mazlum milletlerin umut ışığı olacak. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Yakakent ve Alaçam ilçesinde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda, "Mazlum milletlerin göz bebeğimize baktığı bir dünyada onların ışığı ve umudu olacağız" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Yakakent ve Alaçam muhtarlarıyla buluştu

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Yakakent ve Alaçam muhtarlarıyla buluştu Samsun Haber- Samsun Valisi İbrahim Şahin, Yakakent ve Alaçam muhtarlarıyla buluştu. Samsun Valisi İbrahim Şahin Yakakent ve Alaçam ilçesinde muhtarlarla buluşarak şikayet, talep ve önerilerini dinledi.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Samsun Halkına teşekkür ediyorum. Bu halka hizmet ayrıcalıktır, kendimi ayrıca şanslı sayıyorum" dedi.

Vali İbrahim Şahin: Samsun sağlık kenti oldu

Vali İbrahim Şahin: Samsun sağlık kenti oldu Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Çevre illerden ve çevre ülkelerden ilimize tedavi için pek çok hasta gelmektedir. Samsun bir sağlık kenti oldu" dedi.

Samsun'da FETÖ'den 763 kamu personeli tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den 763 kamu personeli tutuklandı Samsun'da FETÖ'den 763 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği 13 Mart 2017 Pazartesi günü itibarı ile kamu kurumlarında 763 kamu personelinin FETÖ soruşturmasında tutuklandığını, 2 bin 234 kişinin ise gözaltına alındığını açıkladı.

Bakan Çağatay Kılıç, Milli atıcı İsmail Keleş'i tebrik etti

Bakan Çağatay Kılıç, Milli atıcı İsmail Keleş'i tebrik etti Bakan Çağatay Kılıç, Milli atıcı İsmail Keleş'i tebrik etti. Slovenya’da düzenlenen Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden İsmail Keleş, Avrupa üçüncüsü oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yayımladığı mesajla bronz madalya kazanan Milli Sporcumuz İsmail Keleş’i tebrik etti.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den YGS'ye gireceklere mesaj

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den YGS'ye gireceklere mesaj Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Hedefini belirlemiş bu yönde gayret göstermiş öğrenciler olarak sizin heyecanınızı yürekten paylaşıyorum. Bilgi yönünden sizlerin bir eksikliğinizin olduğunu düşünmüyorum. Çünkü siz kendiniz bireysel ve biz de il olarak verimli bir hazırlık süreci planladık ve uyguladık" dedi.

İbrahim Şahin: Bafra ve Çarşamba ovasından yararlanamıyoruz

İbrahim Şahin: Bafra ve Çarşamba ovasından yararlanamıyoruz Samsun Valisi İbrahim Şahin yaptığı konuşmada, "Kızılırmak Deltası üzerinde olan Bafra ovası ve Yeşilırmak üzerinde olan Çarşamba ovası olmak üzere iki tane ova bulunmaktadır. Biz bu ovalardan yeterince yararlanamıyoruz" dedi.

Samsun'da eski demiryolları binası Cerrahi El Aletleri Müzesi oluyor

Samsun'da eski demiryolları binası Cerrahi El Aletleri Müzesi oluyor Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Devlet Demir Yollarından müzeler konusunda eski demiryollarının C binasını aldık. Cerrahi El Aletleri Müzesi yapılacak binanın ihalesi yapıldı. Projeleri çiziliyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET