anladık oylar haydara

adsız
04 Ağustos 2016 Perşembe 04:24

Yazınızı niye bu kadar uzattınız ki, "oylar Haydar'a" deseydiniz daha kolay anlardık meramınızı... Ayrıca yazdığınızı dil ve anlatım açısından bir gözden geçirseydiniz editöre göndermeden önce. koca vekil olmuşsunuz ne imla biliyounuz, ne ifade... yazınız anlatım hataları ile dolu

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

SİZ HİÇ SAMSUNLU OLMADINIZ

CANİKLİ EMEKLİ ÖĞRETMEN
27 Mayıs 2016 Cuma 22:56

Ben İHL mezunu bir öğretmenim.sizin vekil iken yaptığınız atama ve referanslarda hiç yerli insana şans tanimadınız. Sizin yüzünüzden CHP hatta HDP bile oy verdim.5 tarbzonlu vekil liste başı.kendi akraba ve hemşehrilerine makam sağlamaktan başka iş düşünmezler. Samsunun eğitimini bu hale getirenler belli.Başka yerde hiç suç aramasın kimse.

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Bu trabzonluların mikromilliyetçilkiğinden bıktık

herşey samsun için
13 Mayıs 2016 Cuma 17:14

Yaşım 50 ve amasyalıyım fakat 33 senedir samsundayım ve kendimi samsunlu olarak görüyorum. Dedesinin testislerinde vitamin olarak samsuna gelmiş Trabzonluların illede Trabzon demesine fıtık oluyorum. Buranın ekmeğini ye suyunu iç, milletvekili olunca Trabzona çalış. Buranın yemini ye, yumurtayı da başka folluğa bırak. Yazar doğru bir özeleştiri yapması için Trabzonluluk kavramını yıkmalıydı.

5 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

Bilimsel Hırsızlık

İntihale Hayır
03 Mayıs 2016 Salı 10:30

İyi günler Musa hocam. gazetenizde yazan Hakan Altıntaş'ın tüm eserlerinin hırsızlık olduğuna dair haberler var ve buna dair kitap bile yazılmış. Bu konuda ne diyorsunuz. Bir girişiminiz var mı acaba ? Selamlar.

3 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

Samsun değişiyor

S. kenanoğlu
24 Nisan 2016 Pazar 14:18

Samsun'da doğmuş olmana rağmen Samsunlu olmadığınla ilgili ithamlarla karşılaştıysan bu durum senin Ankara'ya gittiğinde aldığın tavır ve tutumlarla ilgili olabilir. Bunun izahını biz değil senin yapman gerekir.

4 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla