• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AYAZ BEBEK ÖLDÜ

25 Aralık 2013 Çarşamba 11:21

Ayaz bebek öldü.. Allah rahmet eylesin, 40 günlük Ayaz bebek Konya ili Ereğli ilçesinde soğuktan zatürreden öldü.

Babası jandarma olarak ASKER'de. Annesi de çevreden çöp toplayarak evin geçimini sağlıyor. Havalar soğuk olduğu için çevreden odun toplayamamış ve evin kırık camına taktığı naylonda yırtılınca sobası yanmayan evde AYAZ bebek soğuktan ölmüş.
 
Konya ili Ereğli ilçesinde Kaymakam ne yapar? Sosyal yardımlaşma vakfı ne işle uğraşır? Vatan hizmeti diye AYAZ bebeğin babasını askere alan Milli Savunma Bakanlığının görevlileri askerin geride kalanlarına niye bakmaz?
 
Rüşvet, kara para aklama, yolsuzluk ve altın kaçakçılığından işlem yapılan adamın karısı sanatçı Ebru GÜNDEŞ iki gözü iki çeşme ağlıyor. Dünya lideri Başbakan Ankara havalanın da nutuk atıyor.

Milli gelir kişi başına 30 bin dolar olmuştu. Hani nerede kişi başına düşen 30 bin dolar AYAZ bebek yokluktan, yoksulluktan öldü Allah rahmet eylesin.
 

Bana ne Suriye'den bana ne Mianmar'dan bana ne Somali'den.. Benim vatan hizmetini yapan askerimin 40 günlük çocuğu soğuktan parasızlıktan öldükten sonra bana ne..

 

Allah Allah diyerek saf temiz Anadolu insanını kandıranlardan, villalarını satıp yatak odalarında para makinalarıyla sayanlardan, kara para aklayanlardan 700 bin TL'lik saat hediye alıp koluna takanlardan, hesap sormaktan ziyade sen ben kavgasına düşüp AYAZ bebekleri görmeyen gözleri, duymayan kulakları da biz Allah'a havale ediyoruz..

  

AYAZ bebekle birlikte insanlık benim güzel ülkemde de ölmüş.

 

  

ayaz bebek ayazda kaldı

mehmet
26 Aralık 2013 Perşembe 09:17

sayın yazar yazdıklarının her kelimesine katılıyor, sizi yürekten kutluyorum. bizimde yüreğimizin sızladığı bu vahim olayda ülke gündemi yolsuzluk operasyonu, emniyetten müdür tayinleri ile çalkalanırken hiç bir devlet büyüğünün böyle bir acı olaya parmak basmamasını yadırgıyor ve kınıyorum

8 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI