• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

28 ŞUBAT VE CEMAAT

19 Aralık 2013 Perşembe 22:46

Ülkemizde çok sayıda tarikat ve cemaat vardır. Hükümet ve cemaat(Fethullah Gülen) Nurcuların Kırgınlar grubu olarak geçmektedir.

Nurcular kendi arasında 10-12 guruba ayrılmış olmakla birlikte en önde geleni Gülen cemaati ve hizmet harekatı olarakta anılmaktadır.

1980'li yıllardan sonra güçlenerek devam eden cemaat Türk Silahlı Kuvvetleri hariç tüm kurum ve kuruluşlarda gerekli alt yapısını sağlayarak en alt kademeden en üst kademeye makamlarını sağlamlaştırmışlardır.

Türk Silahlı Kuvvetleri, cemaatin okullarında, dershanelerinde  yetişen 13 yaşındaki çocukları askeri liselerin kapısından geri çevirmek için her türlü gayret içerisine girerek mütedeyyin müslüman vatandaşlarımızı ve gencecik çocuklarımızı sisteme düşman etmiştir.

Bu aileler ve çocuklar yıllar yılı polis kolejlerinde, adli makamlarda, mülki makamlarda vali ve kaymakam oldular.

Medyada, siyasette, ticaret hayatında, halkalar halinde büyüdüler. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin katı tutumu ve perde arkasından siyasetçileri yönlendirmesiyle horlanan bu insanlarımız içten içe sessiz ve sedasız kendi yönetim tarzlarında yetiştirildiler.

Yani 28 Şubatçılar toplum mühendisliğini yanlış yaptılar. Bunun bedelini Türk Milletinin desteğini yitirerek ödediler. Sonrasında sebebli sebebsiz yere hapishanelerde yerlerini aldılar. Cemaat tüm baskılarına rağmen büyümeye devam etti. Recep Tayyip Erdoğan'da içine sinmese bile 2002 yılından beri, kendi kadroları ve cemaat ile bugünlere kadar geldiler.

Milli görüşçülerin istemediği cemaati yok saymaya başladılar ve 28 Şubatçıların yaptığı hatanın aynısı yapmaya başladılar.
  
Asker, siyasetçi kavgasından hep bu MİLLET çile çekti. Dün göbeğini kaşıyan adamlar denilen vede kötünün iyisi Tayyip diyerek oy verilen AKP'de, Türk Milletinin sempatisini kazanan, cemaate çete diyerek aşağılaması ve adeta savaş açmasının sonucunu ne olursa olsun bu millet ödeyecek dolar yükselecek, altın düşecek, borsa yaşlı tansiyonu gibi inip inip çıkacak, borç içerisinde boğuşan MİLLET inim inim inleyecek.

Sağcı, solcu, alevi-sünni diyerek haçlı zihniyetlilerce bölündük, birde Başbakan tarafından 36 etnik kimlik diye parçalandık. Niye inat edersin Başbakan bu Milleti düşünmezmisin?

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI