• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AH ŞEHİTLER VAH GAZİLER

28 Mart 2012 Çarşamba 15:15

Başbakan 18 Mart Şehitleri anma gününde; şehit yakınları ve gazilerimiz için yasal düzenleme yaptıklarını ballandıra ballandıra anlattııııııı....
 
Sonrasında aileden sorumlu bakan Fatma ŞAHİN'de kaymak gibi açıklama yaparak konudan uzak toplumumuzun ağzına bir parmak bal çalıp,damaklarına da kaymak koydular. Bak ey millet biz "Şehit yakınlarına ve Gazilerimize sahip çıkıyoruz"diye davullu zurnalı boy boy reklam verdiler.
 
Kanun tasarısında;sınır kaçaklığı yapanları şehit saymak için;Allah yolunda ve Türk vatanı için canını seve seve veren Şehitlerimizin kemiklerini,,Kahraman Gazilerimizin yüreklerini sızlattılar.
 
Milletin Meclisinde komisyon kurarak önüne geleni dinleyen hükümet hangi şehit eşini,hangi şehit annesini,hangi şehit babası dinleyip derdine ortak oldu????????
Hayalinde yaşattığı, BABA yüzü bile göremeden dünyaya gözünü açan,binbir sıkıntıyla dertle, geceleri uykusuz,gündüzleri buruk yürekle BABA hasretiyle yanıp tutuşan hangi ŞEHİT ÇOCUĞUNU dinledi?????????
 
Açılım sürecinde Şehit ANASIYLA  terörist annesinin göz yaşını aynı kefeye koyanlardan,Şehide kelle teröristte sayın diyenlerden, sınır kaçaklığı yapanlara hemen tazminat verenlerden, bedelli askerlik yasasını çıkarırken bunlardan gelecek parayı şehit ve gazi yakınlarına verecez diye kutsal değerlerimizi kullananlardan ne beklenir ki??
 
Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, geride kalan yakınlarına sabır diliyorum.
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI