• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

04 Aralık 2013 Çarşamba 10:30

Siyaset kazanında yerel seçim aktörleri kaynama süresini doldurdu ve buharlaşmalar başladı.

Kendi penceremizden perdeleri kaldırıp Atakum, adayları kimler olabilir diye düşüncelerimizi aktarmaya çalışıp, toplum nezdinde ön plana çıkan aday olabilecek isimler üzerinden bizlerde yerel seçim atmosferini yaşamaya başlayacağız.

Samsun merkezde gelişime açık ve bir çok projenin hayata geçirilebileceği, Atakum ilçesinin kurucu belediye ve şu anki belediye başkanı Metin BURMA'nın, CHP'den adaylığına kesin gözüyle bakılmaktadır.

CHP'de Metin BURMA, 'olmazsa olmaz' ilkesinden devam etme kararlılığından bu seçimde de vazgeçmeyişi ilginç bir yaklaşım olacaktır.

Atakum'da Adem BEKTAŞ ile seçim yenilgisi yaşayan AKP'de ise kıyasıya bir yarış içinde devam eden adaylık için, projeleri ile ön plana çıkan ve ismini kısa sürede duyuran İshak TAŞÇI'nın, AKP adayı olacağı, aldığı oylarla bundan önceki seçimlerde kimin belediye başkanı olacağını belirleyen MHP'de aday adayları içerisinde Erkan AVCI ve Necdet ÇAMAŞ isimlerinin ön planda olduğu ve Erkan AVCI'nın MHP adayı olarak belirleneceği düşüncesiyle;
  
Atakum ilçemizde Samsun'un en heyecanlı ve renkli bir yerel seçim, geçirecek tüm partilere başarılar dilerim.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI