• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BARIŞ ELÇİSİ TANJU ÇOLAK VE GAZİLER GÜNÜ

14 Eylül 2011 Çarşamba 14:07

 
19 Eylül yaklaşıyor yine GAZİLER günü kutlanacak. Şehit yakınlarına ve Gazilerimize(Şehit ve Gazi Ücretsiz Ulaşım Kartlarını) görünce 'BELEŞÇİ' diyen bazı şoförlerin kullandığı belediye otobüslerinin önüne 'Gaziler Günü Kutlu Olsun' yazılı pankartlar asılacak.
 
Ne bir okul öğrencisi, ne bir okul temsilcisi öğretmen, nede bir sivil toplum teşkilatı gazilerimizi ve derneklerini ziyaret ETMEYECEK, düzenlenen devlet programı;Kıbrıs Gazisi Ahmet DİRİL abimizin konuşmasıyla noktalanacak..
 
Evet gaziler gününün, Tanju ÇOLAK'la ne akası var diyeceksiniz haklı olarak. Gol kralımız, altın ayakkabılı yıldızımız, Samsunumuz'dan yetişen Türkiyemizin en yetenekli golcüsü ve açık sözlü dik duruşlu bir arkadaşımız. 
 
Sosyal sorumlulukları gereği terör örgütünün kaçırmış olduğu Siirt ilindeki vatandaşların kurtarılması için BARIŞ elçisi olabileceğini dile getirmiş ve Siirt'e tirübünlere oynamışşşşşş.
   
Elbette Sayın Tanju ÇOLAK'ın iyi niyetinden, samimiyetinden hiç şüphemiz yok, bizler terör ve teröristle topyekün mücadele etmesini öğrenemedik hala da öğrenemiyoruz.
 
Yıllardır bu terör belasıyla başımız belada fakat; Ticaret odalarıyla, siyasetçileriyle, medyasıyla teröre karşı bir duruş sergileyemedik. Samsun taraftarlar derneğimizin hemen yanı başında; Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri, eski TEDAŞ binasında Muharip Gaziler Dernekleri ve Çiftlik caddesi bir üst sokağında Emniyet Teşkilatı Şehit ve Gaziler Vakfımız var, yerlerini hatırlatmak istedim..
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI