• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CHP VE MANSUR YAVAŞ

16 Aralık 2013 Pazartesi 13:19

Cumhuriyet Halk Partisi, kimlerden oluşur, bu milletin hangi değerlerini savunur. Atatürk'ü anlayabilmiş mi? Cumhuriyet kurulduğundan beri ne kadar oy almış? BDP'lileri kabullenirken sağ seçmeni temsil eden isimleri niye kabullenmezler?
  
Rahmetli Bülent ECEVİT niye sevilir? Kıbrıs barış harekatını yaparken beraberinde rahmetli Necmettin ERBAKAN yok muydu? 

54'üncü hükümeti Devlet BAHÇELİ ile nasıl kurdular? Normal sürelerde yapılan seçimlerde niye başarılı olamadınız? Darbeler sonunda oluşan hükümetlerde dolaylı olarak ülkeyi yönetmekten başka ne yaptınız? Hop oturup hop kalkmayın bu MİLLETİN dertlerine kulaklarınızı açın biraz.

Kendi içinizdeki kavgaları bırakın ki bu MİLLETİ anlayın..
  
Öyle benim annemin de, benim kız kardeşimin de başı kapalı diyerek, kapalı kapılar ardındaki burjuva oturumlarınız da bu MİLLETİ hakir görüp derdiyle dertlenmezseniz. CHP olarak olduğunuz yerde sayar MHP'den aday olmuş Mansur YAVAŞ'ı Ankara'dan aday göstermek için uğraşır durur, iç kavgalarınızla birbirinizi yersiniz.

CHP içindeki sen ben kavgası bu MİLLETE yapılan en büyük kötülüktür. Bundan önceki seçimde Mansur YAVAŞ, Ankarada yüzde 27 oy almışken neden MHP'den uzaklaştırıldı. Neden şimdi CHP'den aday gösterilmek istenir? 

Cumhuriyetle yaşıt bir parti geçmişinde büyük düşmanlık yaşadığı MHP'den birinin aday gösterilmesine, parti tabanın da tepki göstermesi çok normal.

Bırakın içinizdeki felsefi kavgaları.. Bu Millete ve değerlerine tepeden bakmayan bir çizgide siyaset yaptığınızda başka partilerin adayıyla işiniz olmaz....
    

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI