• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI KONUŞTU GÜNAYDIN MİLLETİMİZ!

24 Aralık 2013 Salı 16:48

Ülkemiz yangın yeri olmuş, bir haftada borsa düşüş yaşamış, dolar almış başını gitmiş. 40 milyar dolarımız faiz lobisinin oyunlarıyla vatandaşlarımızın cebinden çalınmış. ABD finans kurumu 10 milyar dolar eksik yatırım fonu alacam diye açıklama yapmış, dolar bu sebeble yükselmiş. Hala operasyonla ilgili ekonomik kayıp var diyenlerden, yandaş medya açıklamalarından midemiz bulanmaya devam ederken, Cumhurbaşkanımız açıklama lütfunda bulunmuş.

Yolsuzlukların üstü kapanmaz, kapanamaz demiş. Günaydın demekten öte birşey geçemez içimizden. Başbakan tarafından yolsuzluk dosyasına 2 savcı atanacak, ifadeler bitmeden emniyet amirlerini görevden el çektirilecek. MASAK Müdürü görevden alınacak vergi müfettişi yapılacak. Adli kolluk yönetmeliği değiştirilecek.

Türkiye genelinde 150'ye yakın emniyet teşkilatında yer değişikliği yapacak, operasyon yapanlara gözdağı verilmesine sesin çıkmayacak bir hafta sonra açıklama yapacaksın oh ne ala oh ne ala.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurumları birbirine girmiş. Bakanların oğlu tutuklanmış bakanlar görevlerine nasıl devam eder? Başbakan medyayı tehtit eder, savcısına, polisine ÇETE der. Bölücü terör örgütü PKK'ya inlerine girecez diyemezken, devletin polisini kastederek inlerine girecez diyen Başbakan'a ve adı geçen bakanlara, halk adına diyecek bir şeyin yok mu sayın Cumhurbaşkanım.

Evet güzel şeyler oluyor güzel ülkemde.......

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI