• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GEZİ PARKI, BAŞBAKAN, FAİZ LOBİSİ

14 Haziran 2013 Cuma 08:28

Gezi Parkı; İstanbul ilimizin Taksim semtinde açık hava parkı ve yeşili bol yürüyüş alanı ile 1900'lü yıllarda; gericilerin toplanarak ayaklanmaya yeltendiği ve sonrasında yıkılan Topçu Kışlası'nın olduğu bölge..
 
Kim ilerici, kim gerici, kim dindar, kim sosyalist, kim demokrat, kim çevreci siz okuyucularımızın değerlendirmesine ve algısına bırakıyorum.
 
Gelelim AKP'ye rahmetli Erbakan'ın yetiştirdiği ve orada ki siyasetten mutsuz olup hocanın tabiriyle 'yaramazlık' yapıp arka bahçeye kaçan ve sonrasında"DELİ GÖMLEĞİ GİYDİLER" dediği sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde eski Anavatancılar, eski Doğru Yolcular, eski sosyalistler, eski ülkücüler ve diğerlerinin kurduğu siyasi parti ve 2002'den beri de Türkiye Cumhuriyetimize hükümet eden; sandıkta vatandaşlarımızın kötünün iyisi diye oy verdiği, bugüne kadar oyunu artırarak devam eden lider partisidir.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, aslen Türkiye Cumhuriyetimizin şirin mi şirin Rize ilinden olup, İstanbul'umuzun Kasımpaşa ilçesinde hayatına devam etmiş ve İstanbul ilimizin Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapmış, siyasetin çileli yollarından geçmiş, okuduğu bir şiirden dolayı da cezaevi yatmış, yaşça bir büyüğümüzdür.
 
2002'den bugüne milli gelirimizi kişi başına 10.000 USD yaptı, dolaylı ve direk her aile ferdinin yıllık cebinde 20.000 TL var, Allah razı olsun..
 
Cumhuriyetimiz kurulduğundan beri damga vergisine ilk zammı yaptı ve herkezden eşit vergi almaya başladı..
 
1999 depreminden sonra yaralar sarılsın diye konan dolaylı vergiler ve elektrik faturalarımızda ki ek vergiler devam etti ve TRT gibi kurumlarda güzel ve objektif yayınlarıyla biz halkı aydınlattı.
 
İleri demokrasi için; siyasi partiler yasasını çıkarttı halkımız temsilcisini gönül rahatlığıyla seçip meclise yolladı. Adalet teşkilatının ihtiyacı kanunlar yasalaştı mahkemeler jet hızıyla çalıştı, deniz feneri davaları hemen tamamlandı. AKP'ye oy vermeyen yüzde 54'ü anladı, ucube yapılan heykellere hiç mi hiç dokunmadı. Milli Eğitimde her üç beş ayda bir değişiklik yapılmadı, her dönem çocuklarımız kafası rahat sınavlara hazırlandı........
 
Faiz lobisi, onlar akbaba gibi beklerler, 2002'den beri tek başına iktidar olan hükümetimizin gücü yetmemiş olabilir. Eğer kalan yüzde 54'ü kucaklamaz ve de anlamamazlıktan gelirseniz, inadım inat derseniz masonlar, misyonerler, kan emiciler, el TURKO diyen ecnebiler, haçlı zihniyetliler gözümüzün yaşına bakmaz... 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI