• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP İÇİN ZİLLER ÇALIYOR

21 Aralık 2013 Cumartesi 16:28

Bugün ki iktidar ve AKP için yolun sonu görülmeye başladı. Merkez sağın ekseni yine kaynamaya başlayacak, belkide yeni bir oluşum ile Türkiye Cumhuriyetimizde nur topu gibi bir partimiz daha siyasi arenada boy gösterecektir.
    
Son yaşanan olaylardan sonra kavgayı, husumeti sevmeyen milletimiz daha ılımlı ve her kesime ön yargısız yaklaşabilecek bir parti arayışında olacaktır.

Bu CHP zihniyetiyle ve yönetimleriyle mümkün görülmemektedir. Niye mi derseniz?

Halk TV'de yayınlanan Uğur Dündar'ın programında bir erkeğe kara çarşaf giydirilerek müslümanlarla alay etmelerini içim sızlayarak, irkilerek izledim. Bu milletin yüzde 70'i sağ seçmen iken örf, adet, gelenek ve göreneklerimizi yok sayanlar, bu kafayla asla başarılı olamaz, olması da beklenemez.
  
Gelelim MHP'ye Türk demokrasisinde yıllar yılı, merkez sağ partilerin değirmeninde öğütülen teşkilat mensuplarını bünyesinde toplayarak, ehil insanlarla teşkilatlarını bu milletle  biran önce 
buluşturmalıdır.
   
Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ daha fazla mesai harcayarak rahmetli Bülent ECEVİT'e gösterdiği hoşgörüyü, teşkilatlardan bir şekilde uzaklaşan Türk İslam Ülksünün evlatlarına da göstererek teşkilat kapılarını sonuna kadar açmalıdır. Devlet kademelerinde yeterince tecrübesi olan bürokratları teşkilatlarıyla buluşturmalı. Yerel seçimlerde kendini MHP'ye yakın hisseden eski ANAP ve DYP ile şuan ki DP tüm sağ seçmeni temsil edebilecek kişileri belediye meclis üyeliklerinden aday göstererek, ülkemizin geleceği için büyük bir birleşme ve kaynaşmayı sağlamalıdır.

Parti içinde; yaşı kemale erenlerle, gençleri, bürokratlarla, halkın içinden gelenleri kaynaştırarak bu davaya ve bu millete en büyük hizmeti vermiş olursunuz. Bu millet arayış içerisinde genel medyada koalisyon hükumetinde yapılanları, yapılamayanları, gündemde olan konularla ilgili tv programlarına belirli aralıklarla çıkmanızı beklemektedir. Evet MHP'de Milletin mutluluğu, huzuru ve güveni için çok çalışma zilleri çalmaya başladı....

cevap

yazar
27 Aralık 2013 Cuma 22:12

canınız sağolsun ben tespitlerimi yapmaya çalıştım.saygılarımla

6 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

yolun sonummu?

muhammet günseli
27 Aralık 2013 Cuma 16:28

dostum çok beklersınız ya bu işler sizin kalemlerinizle olmaz boşuna beklemeyin......

4 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI