• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNE İTİRAZ!

26 Mayıs 2012 Cumartesi 13:28

İnsanın içinden tövbeler olsun diyesi geliyor. Olağan genel kurulda belirlenen il delegeleri oy kullanarak yeni dönemde İl Başkanlığını yapacak olan Şaban Kılıç ve yönetim kurulunu seçti.
 
Yıllardır yönetimlerde bulunan ve kendilerine yakın kişileri delege yapanlar kaybedince soluğu seçim kuruluna şikayet etmekte buldular. Elbette şikayet hakları vardır. Lakin MHP'de bu işler su götürmez..
  
Sormazlar mı itiraz edenlere; eski yönetimin devamı değilmisiniz, listeleri beraber hazırlamadınız mı? Kendi hazırladığız listelerde mağlup olacaksınız sonrasında itiraz edeceksiniz.
 
Yönetim dışında olan Sayın  Şaban Kılıç ve Hasan Aslan'mı listelere üye olmayanları yazdı veyahut yazdır dı?
  
Yıllardır Samsun da sağlanamayan birlik ve beraberliğe katkı sağlamak dururken, pişmiş aşa su katmanın ne gereği var. Yeni seçilen başkanın ve yönetim kurulunun hevesini kırmaya, motivasyonunu bozmaya ne hakkınız var? Genel kurulda seçilen başkanı ve yönetimi destekleyeceğiz ve birlik beraberlik içerisinde olacağız diye verdiğiniz sözü ne çabuk unuttunuz. Eski üye, yeni üye her kimse orada ismi olanlar uzaydan mı geldi? Seçim öncesi listeler elinizin altındaydı o zaman aklınız neredeydi diye sormazlar mı?
   
Artık kişisel düşünüp küçük olsun benim olsun zihniyeti bitmeli BÜYÜK OLSUN HEPİMİZİN olsun zihniyetinin yeşermesi dileğiyle.. 
 
Yeni seçilen MHP İl Başkanı Sayın Şaban Kılıç ve yönetimini kutlar, Samsun teşkilatlarına hayırlar getirmesini dilerim.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI