• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MİLLİ DEVLET VETAYYİP ERDOĞAN

07 Mayıs 2014 Çarşamba 12:34

Vatandaş gözüyle halk diliyle sade ve öz yazmaya çalışıyorum.Bazı okurlarımız hala gerçekleri görmekten ziyade; bizi kendi düşüncelerine ve takım tutar gibi tuttuğu siyasi partilere rakipmiş gibi yazılarımızın içeriğine bakmadan yorumlar yapmasına üzüntülerimi belirterek köşe yazıma başlamak istiyorum.

Cumhuriyet döneminden itibaren;sen ben kavgasıyla dedelerimiz, babalarımız,biz ve çocuklarımıza uzanan bu günleri MİLLİ DEVLET oluşturamadığımız dan ötürü ser sefil yaşamaktayız.

Kimileri Atatürk adına kimileri Yüce İslam dinimiz adına bu milleti hor görmüş yok saymış, kendi elit denecek yönetim tarzını oluşturmuş.Bu elit geçinenler, milletimize zengin yapınca moda olur fakir yapınca kepazelik olur sözünü bile ezberletmişlerdir.
  
Hiç bir zaman rahmetli İsmet İNÖNÜ'den Adnan MENDERES'e Alparslan TÜRKEŞ'den Bülent ECEVİT'e Turgut ÖZAL'dan Necmettin ERBAKAN'a kadar birbirleriyle bu milletin refahı huzuru için aynı masa etrafında birleşememesinden dolayı sıkıntılarımız sürüp gitmektedir.
  
Hepimizin zoruna gitse de tam algılayamasakta 1999'da kurulan MHP-DSP ve ANAP koalisyon hükumeti gecelik faizlerin yüzde 130 olduğu dönemden 2002'de yüzde 30'a kadar gerileterek AKP hükumetine teslim etmiştir. Şuan MHP'de DSP'de kendini bu millete anlatamamaktadır.
   
Her zaman MENDERES'den ÖZAL'dan dem vuran Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN'da aşırı uç düşüncelerden ve sen ben kavgasından hiç uzaklaşmamış ve geçmişten gerekli dersleri almamış ki bu milletin birbirine kin duymasına sebep olmaktadır.
   
Başbakan ben olmazsam olmaz edasıyla bu milletin aklıyla alay ederken, bende AKP'ye oy vermeyen yüzde 57 vatandaş adına sormak isterim.

12 yılda ne yaptın ne kadar milli devlet oldun, emperyalistlere ne kadar dik durabildin, terörle mücadelede neler yaptın, ekonomi ne halde, Ermenilere gül uzatırken size oy vermeyen parti temsilcilerinin medyada sesini niçin kısmaya çalıştın?
  
Bu sorulara bir sonraki yazımda detaylı olarak cevap vereceğim, çünkü hükumet hep haklı tavrıyla gerçekleri gizlemektedir.
   
MİLLİ devlet olmak mı istedin yoksa demokrasi araç deyip farklı amaçlara mı yol aldın? 
 
Böl parçala ve yut diyen ecnebilerin, emperyalistlerin, siyonistlerin, küresel güçlerin oyuncağı olmamamız için mutlaka ortak değer ve bilinçte buluşmamız dileğiyle.
  

Hakikaten saçma...

Kemal Soydan
31 Ocak 2015 Cumartesi 08:54

Hakikaten saçma... Ne dediği belli değil. erdoğan ne yaptın diyor... kör bu yazar...

2 Beğendim
12 Beğenmedim
 
Yanıtla

DOĞRU

HASAN
17 Aralık 2014 Çarşamba 22:02

ADNAN SAÇMA SAPAN YAZILAR YAZIPTA KAŞINMA SENİDE İÇERİ ATARLAR BU GİDİŞLE.

4 Beğendim
14 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI