• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MÜZAKERECİ BAŞI VE AĞLAYAN ŞEHİT ANALARI

23 Haziran 2012 Cumartesi 11:39

Kahramanca şehit oldular,vatan sağolsun,terörle en üst seviyede mücadele edilecek,kanları yerde kalmayacak,milletimizin başı sağolsun sözlerini duyarken,,demokrasi adına her söze göz yaşı döken Bülent ARINÇ'ın;terör örgütü silah bırakırsa bebek katili ev hapsine çıkabilir diyecek kadar pervasızca yaptığı açıklamalarda  MÜZAKERE hükümetine yakışır cinsten vesselam.
 
Hadi 1984'den 2002 ye kadar tüm siyasi partiler ve TÜRK Silahlı Kuvvetleri hata yaptı terörü bitiremedi.2002 den 2012'ye kadar Allah rızası için ne yaptınız.Meydanlarda eli kanlı haini asmadınız diye başkalarını suçlamaktan,rüzgar ters esse ergenekoncular yaptı demekten geri kalmayan siz AKP hükümetİ terörle mücadelede hangi tedbiri aldınız.
 
2002'den beri İstanbul-İzmir ve Mersin gibi illerimizde bölücüler verdiğiniz tavizlerden,yaptığınız müzakereleren cesaret bularak kurtarılmış bölgeler ilan ettiler.Terörist cenazelerine sayıları 10 binleri bulan bölücü senpatizanları katılır oldu.Diyarbakır'dan Hakkari'ye yaşayan vatandaşlarımızı teröristlerle ve  yandaşlarıyla başbaşa bıraktınız ve oralarda canı pahasına KORUYUCULUK yapan vatandaşlarımızı yok saydınız yok.....
 
Bizlerden topladığınız vergilerle TÜRK Milletinin resmi dilinin karşısına  TRT'de ETNİK ayrımına yol açarak özel televizyon kurdunuz,Bir devletin tek resmi dili olur onu bile unuttunuz..Beyler bu bir kardeş kavgası değil Türk,İran,Suriye ve Irak topraklarından parça koparıp Ermeni ve İsrail zihniyetine hizmet edecek büyük kürdistanı kurmaktır.Bunlarında en büyük destekçileri Irak'ın kuzeyinde özerk bölgeyi kuran Amerika'dır.Rahmetli ERBAKAN Milli Görüş Gömleğini çıkarıp DELİ Gömleği giydiler diye öğrencilerine(AKP) boşuna söylemedi..
 
Hani iyi şeyler olacaktı,2002 den bugüne kadar 1019 şehit verdik.AKP niye 12 yıldır hükümette hiç düşündünüz mü?Rahmetli Erbakan ve Ecevit niye hükümette kalamadılar.MHP'nin ortak hükümetine neden tahammül göstermediler?  Yerli işbirlikçilerin ve Emparyalistlerin,Haçlı zihniyetlilerin oyuncağı olmadıkları,Amerikan uşaklığı yapmadıkları, Türk Milletinin gözünün içine bakarak yalan söylemedikleri için; Terörle müzakere değil MÜCADELE ettikleri için..
  
Hükümet;Şehitlerine sahip çıkanları morg bekçiliğiyle suçlasın, meclisde bulunan bölücülere farklı konuşup militanlarla OSLO'da görüşüp pazarlıklarla Milli Birlik ve Kardeşlik projesine devam etsin. Irak'ın kuzeyine hiç operasyon düzenlemesin, Habur'da olmadı Diyarbakır'da çadır mahkemeleri kursun iyi şeyler olur..
                     
Tüm Şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim.
 
 
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI