• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

POLİS NE YAPSIN!

19 Aralık 2013 Perşembe 14:34

Gecesi gündüzüne karışmış, maddi manevi dertleri ayyuka çıkmış, aşağı tükürseler sakal, yukarı tükürseler bıyık misali.. Her olay sonunda emniyet teşkilatımız siyasetçilerin şamar oğlanı olmuş bir kurum haline gelmiş.

Ordu ilinde fındık eylemi yapar vatandaş, fatura emniyet müdürüne kesilir.

Samsun ilinde bölücü zihniyetin temsilcilerine yumruk atılır emniyet müdürü soluğu alır Ankara'da.

Hatay'da vekilin oğluna işlem yapan polisler, suç işleyen siyasetçinin oğlunun önünde boncuk gibi dizilirek aşağılanırlar.

Şırnak Cizre'de bölücülerin meclisteki temsilcisi vekil emniyet amirine tokat atar.

İstanbul-Ankara'da yolsuzluk, rüşvet, kara para aklama, altın kaçakçılığı yapanlara operasyon düzenleyenlere Başbakan çete der...

Aynı gün İstanbul'da  6-7, Ankara'da 17-18 emniyet amirinin görev yerleri değiştirilir.

2002'den 2013 sonuna kadar bir çırpıda aklımıza gelenler bu olaylar.

Siyasetçilerin yaptıkları aymazlıklarda şamar oğlanı durumuna düşürülen polis ne yapsın?

Beyler hiç kusura bakmayın atanmışlarla seçilmişler arasında ki fark, atanmışların bir aile ve devlet terbiyesi vardır. Siyasetin bu terbiyede ne kadar yeri vardır tartışılır. En azında şunu bilirim ki, kolej de akademide, polis okulunda yetişen her bireyin kulağında küpe olarak "Bizler bu milletin vergileriyle okutuluruz, Kul ve yetim hakkı yemeyiz"

Siyasetçi kim ya kim.. Bakın çevrenize bi kıyaslama yapın. Birbirinin ayağını kaydırmak için her türlü çirkefliği yapanlar, hiç utanmadan yolsuzluk yapanları yüzü kızarmadan korurken, operasyonu yapan müdürleri bir günde görevden alırlar.

Beyler beyler bu vatandaş size, para makinalarıyla para sayanları, ayakkabı kutularında para saklayanları koruyun kollayın diye oy vermedi.

Buradan Edirne'den Hakkari'ye çalışan tüm emniyet personeline selam ve saygılar.

Unutmayın ki bilinçli vatandaşlarımız hep yanınızda..

Allah yardımcınız olsun..

super

canan fgggg
05 Nisan 2016 Salı 20:15

çok güzel olmuş ellerine sağlık dayı

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

ORTA YOLU TAVSIYE EDERIM

Mehmet Çakar
23 Aralık 2013 Pazartesi 18:45

Adnan bey kardeşim, Lütfen orta yolu bulalım. Her meslekte ve her görevde namuslu insanların var olduğunu unutmayalım. 20 yıl Siyasetin içinde bulunmuş bir arkadaşınız olarak, namusumuz ve şerefimizle SAMSUN da yaşıyoruz. Kendisini namuslu ve dürüst olarak tarif edenlerin mutlaka siyasete girmeleri gerekmektedir.HAKKA INANIP, VAZIFESINI HAKKI ILE YAPSNLARDAN ALLAH RAZI OLSUN. Çok çalışalım ve sabredelim. Allah sabredenlerle beraberdik. Selam ve sevgilerimle MEHMET ÇAKAR 21.dönem Samsun MV.

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI