• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ŞEHİTLERİMİZİN ARDINDAN

22 Ekim 2011 Cumartesi 16:08


 
   Kanları yerde kalmayacak, misli misli karşılık verilecek, terörisler kanlarında boğulacak, terörün kökü kazınacak, analar ağlamayacak, huzur ve güven sağlanacak gibi sözleri çok duyduk, duymayada devam edeceğiz.
 
   Helede demokrasi havariliği yapanlar, çok özgürlük isteyenler alın size demokrasi, alın size özgürlük son günlerde vatana kurban verdiğimiz şehitlerimizin kanı su olsun demokrasinizin ve özgürlüğünüzün üstüne.
 
  Hainler Bayrağımıza, Cumhuriyetimize, Toprağımıza, Canımıza, Bölünmez bütünlüğümüze göz dikmişler, biz hala 30 yıldır ne yapacağımızı bilmiyoruz.
 
  Ancak devletin en üst seviyesinde kuru kuruya toplantı üzerine toplantılar düzenleyip laf ebeliği yapanların gözünün içine bakıyoruz..
 
  Açılım açılım, yetmez ama.. Evet diye diye bu hala geldik. Amaçları bu devleti bölmek isteyen hainlere, tavizler vererek bölge halkınıda bölücülerin kucağına ittik. Neymiş efendim Çukurcada 300-400 kişilik örgüt mensubu baskın yapmış, geç bunları kardeşim yarıdan fazlası orada yaşayan milisler, devlet otoritesini açılım aymazlığına teslim edersen olacağı bu.
 
  Elinde teskere olan meclis bu güne kadar neyi bekledi. Anaların ellerine ve saçlarına kına yakarak vatana kurban olsun dedikleri evlatlarını kaybeden ANALARIN yürekleri yandıktan sonramı aklınıza geldi sınır ötesi operasyon yapmak...
 
  Biz Türk Milleti olarak metanetliyiz ama; Samsunlu şehidimiz Fikret kardeşimiz 22'nci yaşına bugün karatoprakta girdi. Ateş düştüğü yeri değil Türk Milletini yakıyor artık.
 
   Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI