• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BİRİNCİ YILI KUTLUYORUZ

23 Nisan 2012 Pazartesi 14:24

 
İnternet haber portalımız iki coşkuyu birarada yaşıyor. Birincisi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ikincisi ise Samsun Kent Haber'in birinci kuruluş yıldönümü. 
 
Haber portalımız geçtiğimiz yılın 23 Nisan'ından itibaren internet üzerinden yayınına başlaşımıştı. Samsun'un En İyi, En Doğru, En Tarafsız Haber Portalı sloganıyla yola çıkan internet gazetemiz, bir yılı alnının akıyla tamamladı. 
 
Bir yıl bizim için zor ve çetindi.. Ama herşeye rağmen göğüs gerdik ve bir yılı başarıyla tamamladık. Haber portalımızda yayınladığımız haberlerde herkese ve her siyasi görüşe  yer vermeye özen gösterdik. Özgün ve özel haberler yapmaya gayret ettik. 
 
Samsun Kent Haber bir yılda, binlerce okuyucuya ulaştı. İlk ağızdan ve anlık gelişmeleri anında sayfasında yayınlayarak 'O bilgi mutlaka Samsun Kent Haber'de vardır' olgusunu oluşturdu.
 
Kısa sürede çok uzun mesafeler katettik ve sizlerinde desteğiyle katetmeye de devam edeceğiz. Doğru ve anlık gelişmeleri kamuoyuna aktarabilmek için tüm olanaklarımızı kullandık ve bu konuda da başarılı olduk. 
 
Bu vesileyle; Başta Samsun Valimiz Hüseyin Aksoy olmak üzere milletvekillerimiz, il başkanlarımız ve tüm saygıdeğer büyüklerimize, arkadaş ve dostlarımıza gönderdikleri kutlama mesajı ve Samsun Kent Haber'i bu yolda yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.. Sağolsunlar, varolsunlar..
 
 
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI