• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AK PARTİ GENEL MERKEZ BAK SANA LAFIM...

09 Haziran 2015 Salı 17:35


Yanan bir ciğer ancak bunları tespit edebildi, tek bir hata mı var sanıyordunuz yoksa…

1-Tek adayım olsun benim olsun deme bir daha... Bırak insanlar yarışsın... Bırak artık teşkilatların yakasını, hizmet etsin insanlar davalarına... Yoksa farelerle dolar teşkilatların, milleti küstürürler, sonra sandıkta avucunu yalarsın...

2- Onun adamı bunun adamı değil dava adamlarını yönetimlerinize koyun, Adamın geçmişine bakın, Önceki durumuna bakın.  Geçmişini araştırın.

3-Milletvekili adaylarınızı adam gibi seçin. Ulaşılmayacak olan vekiller istemiyoruz artık, Dışarıdan transfer vekil göndermeyin. Yaşadığı şehirin en azından 3 tane mahalle adını bilsin. Mehmet amcayı tanısın, Ayşe teyzenin suyunu yemeğini yemiş olsun. Manavdan alışveriş yapmış, Bakkalıyla siyaset konuşmuş olsun.

4-İl ilçe başkanlarını seçerken onun adamı bunun adamı olarak değil, bu davaya hizmet edecek adamların yarışmasına izin verin. Açıkça taraf olmayın. İnsanları daha fazla kırmayın, emeklerimizi boşa çıkarmayın. Sizden daha çok bizim buna ihtiyacımız var. BİZ ÜMMETİZ..

5-Ak Partiyi dava olarak görmeyen herkesi içinden çıkar, yoksa onlar bizi aradan çıkaracaklar. Herşeye rağmen elini adayların üstüne koyup oy veren insanları artık hor görme. Gerçek dava adamlarını MYK, MKYK'larına al. Teşkilat Başkanı, Seçim İşleri Başkanlıkları gibi önemli başkanlıkları teşkilatları bilen, Milli Görüş çizgisinden gelenlere ver.

6-Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak,artık sandıkta çok oy alsan da birinci parti çıksan da koltuğun sarsılmıştır. Koltuğu tekrar sağlamlaştırmak için "RESETLE" kendini, Her şeyi unutsun bu millet tekrar sarılsın bacaklarına, kollarına, sana etten siper olsun...

7-Seçimlerde çalışmayan belediye başkanlarını görevden al, çalan çırpan hepsinin ümüklerini sık, davalarını kendi ellerinle aç, yargılansınlar. "Bana oy istemeyin, Benim oya ihtiyacım yok diyen, Siz Recep Tayyip Erdoğan'a isteyin diyen" Kraldan çok kralcı belediye başkanlarına haddini bildir.

8-Kendini AK Parti sayesinde zengin etmişleri tek tek tespit et.Ve onları milletin içinde afişe et. Seçimlerde Dürüst vekil adaylarının yanında olmamaları için hem kendilerini hemde teşkilatlarını uyar. Yoksa seni kullanarak yemeye devam edecekler..

9-Millete havadan bakan, Onları odasına almayan, AK Parti nedir diye sorduğunda işte ağa babamın cebini doldurmak diyen İL İLÇE başkanlarını görevden al... Teşkilatları lav et, Adayları ilden değil direk elden teslim al ve tüm adaylarla görüş, 2 3 4 gibi rakamlara indir aday sayısını, bak o zaman bu rehavet bitecek... kendini göstermek isteyen adaylar çalışacaklardır, emek harcayacaklardır...

10-Bu başarısızlığa kimler sebep olduysa hepsinden bu millet adına hesap sor. Ciğerimizi yakmanın ne demek olduğunu öğret onlara. "Tayyip Erdoğan bile yetmedi biz ne yapalım" diyen Teşkilatçılara "siz ne iş yapıyorsunuz orada" Bu meydan neden dolmadı diye hesap sor, sor ki bizde davamız devam ediyor diyelim..Yapamıyorsanız bırakın diye deklarasyon gönder tüm şehirlere, Milletvekilleri de dahil yapamayacaklarsa yol orada de, biz yeteriz sana... BİZ MİLLETİZ...

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI