• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSLAMOFOBİ NE DEMEK?

14 Ocak 2015 Çarşamba 01:47

Fobi kelimesi ve İslam kelimesinin bir arada kullanılması, algı operasyonundan başka bir şey değildir. Yapılan tamamen İslam dininin korkulan bir din yapmak içindir. 

Fobi, kelime anlamı olarak kısaca “korkulan” anlamı vardır. Dilimize Yunancadan giren fobi “Phobos” kelimesinden gelir. Phobos yunan mitolojisinde korku tanrısıdır.

Yapılmak istenen çok açık aslında. İslamiyeti korkulan bir din yaparak batılı insanlarda Müslümanların tehlikeli olduğu mesajını bilinçaltına göndermek. Böylece yapılacak operasyonlara zemin hazırlamak.

Hep öyle olmadı mı?
11 Eylül İkiz Kulelere Müslümanlar saldırmadı mı? Ne oldu sonra Amerika, Afganistan'a adalet getirdi. (!)
Afganistan’dan sonra dediler ki burada adalet “fışkırması” oldu.

Mısır, Libya, Irak, Suriye gibi ülkelere de adalet getirmek için yola çıkıldı.


Sonra İslamiyetin adını kullanarak, kendi halkına kurşun sıkan örgütler türedi. Kendilerine “IŞİD” dediler. Onlarda İslam kelimesini kullanarak kendilerine asker buldular. Müslümanları birbirine kırdırdılar. 


Sonra Fransa Parlamentosu “Filistin” bir devlettir dedi. Yahudilerin yegane temsilcisi, işgalci İsrail ayaklandı. Ve Hz. Peygambere hakaret eden dergiyi bastılar ve İslamiyet adına onları öldürdüler. Sonra bir Müslüman karı koca Paris’te bir Yahudi süpermarketini bastı. İslam adına 4 kişiyi öldürdü. 
Dikkat ettiniz mi hepsi bunu 11 Eylülde ki gibi İslam adına büyük devletlere ders vermek için yaptılar. 
Evet, sevgili dostlar bizde bunu hep yedik.
Ve yemeye devam ediyoruz. 

Amaçlarına ulaşmak için 610 senesinden beri uğraşıyorlar. Dikkat ettiniz mi bunun için kaç yüz yıldır sabrediyorlar.
Neler dediler, neler yaptılar. Tarih kitapları bunları yazıyor. Okursak oyunları görebiliriz. Ama okursak, duyarsak değil…
Lakin İslamiyeti insanların fobisi haline getirmek, hele hele bunları Müslümanları kullanarak yapmaları çok adice. Biz Müslümanlar ise dilimizden “İslamofobi” yi kullanmaktan çekinmiyoruz. 

Breivik,2011 yılında Norveç’te bir kampta 77 genç insanı katlettiğinde hiç kimse “Hristiyanofobi” demedi. Ne dediler “Aklı dengesi bozuk”. Biz bunu da yedik. 

Biz Müslümanlara o kadar çok şeyi yakıştırıyorlar ama biz 3 milyarı geçen Müslüman nüfusu “Nufüzümuzu” kullanıp kafamızı kullanamıyoruz.

Sadece esefle kınıyoruz. Suriye’de Esed’i kınıyoruz, Paris’te teröristleri kınıyoruz. Sonra geçiyoruz Amerika’nın Irak’a girip orayı yağmalamasını kınıyoruz. Hep kınıyoruz. Hemde esefle …

Alçakların son oyunları İslamofobi’yi bilinçaltına yerleştirmek. Böylece biz Müslümanlar içten içe Müslümanlar terörist, bak elin gavuruna ne yapıyor dedirtmek istiyorlar.

Ama demeyeceğiz, sizin oyunlarınıza gelmeyeceğiz. Biz dinimize sahip çıkarak hoşgörü dini olduğunu anlatacağız. Ve tüm insanlığa rahmet olan peygamberimizi çocuklarımıza anlatacağız. Anlattıkça sizin oyunlarınız boşa çıkacak. 

“İslamofobi” diye bir şey yoktur, Anti-İslam vardır. Yani İslamiyete karşı olanlar.

Bu dünyada ki iki insan grubudur bu, Müslüman olanlar, Müslüman olmayanlar. Müslüman olmak bir şereftir. Bu şeref herkese nasip olmaz. Bunun için ne kadar şükretsek azdır. Değerini bilelim. Bu oyunlara gelmeyelim. Bu kelimeyi de çok kullanıp bu düzenbazlara prim yaptırmayalım…


YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI