• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CNN TÜRK NE KADAR TÜRK'SE!

19 Eylül 2015 Cumartesi 20:43

CNNTÜRK'te ne kadar Türk se?! Ahmet Hakan'ın proğramında Sayın Kılıçdaroğlu buyurmuşlar ki; " PKK SİLAH BIRAKMAZ. 

 

Çünkü ortadoğunun konjonktürü bunu gerektiriyor. Bir kere PKK, IŞID'le savaşıyor.

 

78- milyonluk bir ülkenin ana muhalefet partisi, meşru ve nizami bir ordu gibi bir terör örgütünü kabullenip, ona bir başka terör örgütüne karşı savunma hakkını tabii görürse o zaman değil sadece PKK'ya kendi partisinin dahi kurabileceği böyle bir terör örgütünün varlığını kabullenme, hatta sözümona vatan savunması için bir vecibe olarak görme anlamına gelmez mi?


Bir çok gazetecinin önünde, terör örgütünün varlığının devamı ve hatta silahlı mücadelesinin kendince haklı gerekçelerini savunan sayın Kılıçtaroğlu hiç bir gazetecinin akla ziyan bu korkunç gerekçeye karşı aklı başında bir sorusuna muhatap olmamıştır.


Doğan Medyası diye bilinen malüm medya gurubuyla, Paralel Medya grubunun sanki uluslar arası bir güce karşı taahhüt altına girdiği böyle bir sorumluluğu ifaya, PKK ve onun TBMM'deki uzantısı olan HDP'yi aklama, meşru! 


Siyasi partinin meşru ordusu gibi gösterip, adeta IŞID VEYA DAEŞ'e karşı nasıl savaşma ve savunma hakkını kullanması meşruysa, Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Güçleri ve hatta TÜRK DEVLETİ'ne karşı böyle bir meşru saldırma, savunma, vur kaç, kalleşçe tuzak kurma, ihanet etme ve hulasa akla gelebilecek her türlü namussuzluk, şerefsizlik, kalleşlik, alçaklık ve ihanete baş vurabilmelerini meşru bir hakmış gibi göstermekten başka bir anlam ifade eder mi?

 

Türkiye ana muhalefeti bu hale gelmiş veya getirilmiş bir siyasi atmosferin içindeyken yeni bir seçime gitmektedir. 


1960'lı yıllarda biz lise talebesiyken bazı milliyetçi dernek ve kuruluşların, KOMUNİZM ve benzeri açık düşmanlarımıza karşı logo vari kullandıkları sloganları vardı; " EY TÜRK DÜŞMANINI TANI!.." Diye. 

 

Şimdi biz de bu sloganı şöyle şekillendiriyoruz; 


"EY KELİME-İ TEVHİD ETRAFINDA KENETLENMİŞ ÜLKEMİN VE TÜM DÜNYANIN MÜSLÜMANLARI!...SİZİN VE DİNİNİZİN DÜŞMANLARIYLA ONLARIN SİZDEN GÖRÜNEN MAŞALARINI İYİ TANIYIN! YOKSA ÖYLE BİR GAFLET UYKUSU SONUCU YOK OLMAYA GİDERİZ Kİ, ARKADAN AĞLAYANIMIZ DA OLMAZ...


ARTIK SEN BEN DEĞİL BİZ VE BİR DE TABİR YERİNDEYSE BU SON KALE VARDIR.

ALLAH BU AZİZ MİLLETİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. FERASET-İ KAMİLE İHSAN EYLESİN . 

SELAM VE DUA İLE...

Samsun Millet Vekili?

Hakan Demir
20 Kasım 2015 Cuma 10:12

Musa Bey Samsun Millet Vekilliği yaptı. Fakat hiç bir zaman Samsun a çalışmadı. Daha çok memleketine çalıştı. Olsun . Gelelim yazınıza. Kin ve nefretle yazılmış satırlar. Taraf tutmanın bile rajonu vardır. yuhhh sana be.

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

ne iş yaptın

mehmet söyler
29 Ekim 2015 Perşembe 21:00

5 yıl vekillığinde ne yaptın, ha unuttum kavaktan imam kadrolarını almıştın kusura bakmaaaaa,

2 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI