• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FETÖ İDDİANAMELERİNDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇLAR

03 Nisan 2017 Pazartesi 15:06

FETÖ ile ilgili Ankara ve İzmir'de hazırlanan iddianamelerin 1-2'si hariç tamamını okudum.Çıkardığım sonuçlar:

 

1- 15 Temmuz kesinlikle Türkiye'yi işgal harekatı...

 

2- FETÖ'ye 12 Eylül 1980 darbesinden itibaren yol vermeyen hiçbir hükümet yok. 

 

3- FETÖ dediğin bildiğin Gladyo'nun Türkiye kolu.

 

4- Türkiye'nin yakın tarihinde üzerindeki sır perdesi aralanmamış ne varsa altından FETÖ çıkıyor.

 

5- Türkiye'nin FETÖ eliyle parçalanması planı 1962 yılında Amerikan "Barış Gönülleri" projesiyle başlıyor.Bu adamlar Doğu ve Guneydoğu'da ayrılıkçı hareketin tohumlarını o tarihte atıyor.FETO elebaşını keşfetmeleri ve kullanmaya başlamaları da o yıllarda oluyor.

 

6- FETO'nun yukseliş devri 12 Eylül ile başlıyor.Kenan Evren ve Turgut Özal dönemi FETÖ'nün devletin kritik kurumlarına elini kolunu sallayarak sızdığı ilk dönemler.Darbeyi yapan 86 devresi de bu dönemde askeriyeye soruları çalarak giren örgüt üyelerinden oluşuyor.

 

7- FETÖ'nün örgütlenme modeli ve okullar üzerinden zemin tutma stratejisi Hrıstiyan Dünyasında etkin Tapınak Şovalyeleri, Moon tarikatı ve Opus Dei gibi gizemli oluşumlarla bire bir aynı 

 

8- FETÖ'nün nihai amacı Türkiye'yi Batı'nın istediği şekilde bölüp parçalamak.Darbe kalkışmasından sonra FETO elebaşının "Haçlıların ülkenizi işgal etmesi kötü bir şey değildir.Onlar sizin karınıza kızınıza malınıza dokunmazlar"diye konuşması bu nihai planın bir parçası.

 

10- FETÖ 15 Temmuz'a tam 30 yıl hazırlanmış.2010'da Kozmik Oda'ya girme sebepleri olası bir işgalde direnç gösterecek isimleri tespit ve etkisiz hale getirme amaçlı.Ama istediklerini elde edememişler. 

 

11- Standart bir FETÖ'cü bir tipi yok.Müslüman,ateist,solcu,ülkücü ve hatta ulusalcı görünümlü FETÖ'cüler var.Bunlar kendilerini gizlemeye devam eden kriptolar.

 

12- Tehlike sandığınızdan, bildiğinizden çok daha büyük. Türkiye artık FETÖ'ye kim yol verdi, kim onunla yurudü tartışmalarını aşmak zorunda. Çünkü bir faydası yok. FETÖ ile mücadele Türkiye'nin temel önceliği olmalı.. Görünür düşman FETÖ ama onun arkasındaki güç çok daha korkunç. Ve bu ülkeyle ilgili hiç iyi şeyler düşünmüyorlar..


Selam ve dua ile..

bu yazı musa beyin değil

hakkı baba
04 Nisan 2017 Salı 09:42

bu yazı sayın vekile ait değil. başkasının yazısını tespitlerini kendi yazınmış gibi yayınlamak ayıp. sayın editör musa beye sorun bu yazıyı kim yazmış yalan söylemez heralde

1 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

BÜYÜTTÜĞÜNÜZ DEV SİZİ BOĞACAKTI

İHL Lİ EMEKLİ ÖĞRETMEN
03 Nisan 2017 Pazartesi 21:54

AKP nin büyüttüğü dev kendilerini boğacaktı ama Türk milleti kurtardı onları devin ellerinden.Bir daha ki sefere millet de kurtarmayacak bunu iyi bilin.

1 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI