• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FETOİST ZALİMLER

24 Temmuz 2016 Pazar 19:38

Bir alçak ve bugüne kadar taşıdığı sözüm ona Hocalık ünvanın en şerefsiz isim hırsızı, vatan haini, ülke kaçkını, APO denilen katilin yerine takas edilip ABD derin devletinin transfer ettiği hain FETO şerefsizinin, beyan vaad ve rüyalarını keramet ötesi vahiy telakkisiyle kabullenen sözde hizmet adamı denilen satılmış alçakların, askeri üniformalarını bile, çaldıkları sorularla hırsızlıkla elde etmiş alçakların giriştiği darbenin başarısız olması, Rabbimizin bu Aziz Millete bir ihsanıdır.


Millet, bizzat darbeye dur demiştir. Bu milletin önünde kemal-i hürmetle eğilmek her vatan evladının kaçınılmaz görevidir.
Aziz şehitlerimizi okuyacağınız fatihalar ve yapacağınız kalbi dualarla yad ediyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Darbe teşebbüsünün karşısında duran tüm kurum, kuruluş ve vatandaşları saygıyla selamlıyor,


FETOİST ZALİMLERİ ŞİDDET VE NEFRETLE LANETLİYORUM.


Askerine, emniyet görevlisi ve binalarına, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA, Külliye ve kaldığı otel ile, MİLLETİN MECLİSİNE SALDIRAN BU HAİNLERİN İNSAN OLMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.


İtlaf edilmeyi hak etmiş olsa olsa kuduz köpeklerdir. Onlar için yapılması gereken de malümdur.


Tekrar DEMOKRASİ NÖBETİ TUTAN YEDİDEN YETMİŞE KADIN ERKEK, GENÇ İHTİYAR BÜTÜN KARDEŞLERİME KALBİ SELAM VE SAYGILAR SUNUYORUM.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI