• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

NASIL ÖNLENİR BU VAHŞET?

10 Ağustos 2015 Pazartesi 12:56

Samimi kanaatim odur ki, takribi 40- yıllık terörün arkasındaki gerçek güçleri, müteharrik sebebleri görmeden veya görmezden gelerek bu vahşi ve alçak terörün önlenmesi mümkün gözükmemektedir. 

En amiyane tabiriyle sivri sineklerle uğraşıp bataklığı kurutmamak, bir devlet ömrüne yayılabilecek, bugün, yarın ve bir sonraki gün adı değişse de amaç ve hedefleri değişmeyecektir bu zalimlerin. 

Kim midir onlar ve o güçler?! 

Dostluğuna ve de bir çoğunun stratejik ortaklığına inandığımız dost kılıklı hain düşmanlarımız. 

Kimse yanlış anlamasın, ben yeni düşmanlar icat etmiyorum. Sadece ilgililere ve aziz devlet büyüklerimize malumun ilamına katkı sağlayarak kısmen hatırlatmalarda bulunuyorum. 

En yakınımızdan en uzağımıza kimlerin nereye niçin ve hangi gelecek endişesiyle yar ve yandaş olduklarını görmezsek, sittin sene bu kaotik ortam Allah korusun devam eder. 

ASALA'yı PKK'yı, DAEŞ'i, TALİBAN'ı, özenle ismi seçilmiş HİZBULLAH'ı, BOKUHARAM'ı ve aklınıza gelebilecek tüm islam düşmanı bölücü, yıkıcı, islamı karalayıcı ve müslümanları yaralayıcı teşkilatları onlar kurup bu ümmetin başına bela ettiler. 

Allah aşkına bu dinsiz PKK'ya akıl almaz silahı kimler, niçin veriyor? Yakalanan veya eke geçirilen silahların menşeine bakın düşmanınızın fotoğrafını orada görürsünüz. 

Şu MİT TIR'larını takibe alan kahramanlar bir de bu silahların menşeine ulaşarak kimler niçin Türkiye'ye karşı bu kanlı kalleş ve alçak katillerin yanında yer alıyor onlara bir bakı verseler ya?!... 

Yeni ve çok daha sağlıklı bir stratejiyle terörü kazımadıkça ve arkasındaki güçlerin ellerini üzerilerinden çektirme-dikçe yakın vadede olumlu sonuç almamız oldukça zor gözüküyor. 

Selam ve dualarımla...

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI