• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YA FETO YA TÜRKİYE

11 Ağustos 2016 Perşembe 15:30

Sayın Cumhurbaşkanımız akşam Külliye'de yaptıkları konuşmada, FETO alçağının teslimi konusunda;" ABD ŞU İKİ TERCİHTEN BİRİNİ YAPMAK ZORUNDADIR. YA TÜRKİYE YA FETO?.."


Evet, kararlılık doğru. Her ikisinden biri ABD'nin tercihi olmalı.


ABD denilen dünyanın en alçak, en pragmatist, en makyavelist ve çıkarları için, rahmetlik Necip Fazıl Kısakürek'in tabiriyle; " Yumurtasını pişirmek için komşusunun evini yakmaktan tereddüt etmeyen..." bu alçak zihniyet, Türkiye'nin tamamını ele geçirmek için kullanışlı hain Feto üzerinden ülkemizin sahibi olabilecekleri tezinden hareketle tercihleri kesinlikle kırk yıldır kullandıkları alçak, rezil,yer yüzünün en şerefsiz haini FETO'yu tercih edeceklerdir.


Yani benim kanaatim odur ki, ABD bir daha elinden ve kontrolünden çıkmamak üzere Türkiye'yi teslim alabilmek için Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısındaki mevcut demokratik parlamenter sistemle yönetilen Türkiye değil, Feto alçağı olacaktır.


Maalesef hakikat bu ve gerçeği görmek lazım. Kaldı ki Fetoş'u miadı dolduğu için bilfarz teslim etmiş olsalar bile bahsettiğim o temel amacından alçak ABD asla vaz geçmeyecektir.


Allah ümmet- i Muhammedi tüm zalimlerin şerrinden emin eylesin.


Bu konuda yazılıp söylenecek elbette çok şey var. Allah'a emanet olunuz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI