• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇAKAL!!!

05 Aralık 2014 Cuma 03:15


Çakal, "Türkiye Batı'nın emrinde ve hizmetinde olmalı" diyordu.

Çakal, "Tayin ettiğimiz gücü asla aşmamalı" diyordu.  "Türkiye zayıflarsa desteklenmeli" de diyordu. Ya Türkiye, adamın dediklerinin tersi çıkar da gücünü aşarsa ne olacaktı?

Çakal bunu da hesaba katıyordu; "Aman ha" diyordu. "Gücünü aşıp, Kafkaslarda, Balkanlar'da, Orta doğu'da Osmanlının BOŞLUĞUNU doldurmaya kalkarsa buna asla izin verilmemelidir" diye ekliyordu. "Bu uğurda HER ÇAREYE başvurmak lazım" diye altını çiziyordu. Peki bu müdahale nasıl olacaktı? Çakal bu,, onda  çareler ve planlar tükenmezdi. Hemen bu sorunun da cevabını verdi; "Öncelikle Türklerin milli ve manevi değerlerini toprağa gömeceksin. Bunu yapmak zor değil.

Batı kültürü potasında eriyen aydınları, entelektüelleri devreye sokacaksın." Nasılsa bu memlekette potada ERİMİŞ aydınımız çoktu.(içimizdeki ÇAKALLAR ve İTLER )  Adam ikinci adım olarak "Etnik ayrımcılığı" ve "Mezhep kavgalarını" körüklemeyi gösteriyordu. 

"Potansiyel çok iyi. Bunu yapın, peşinden gelecek mutlaka bulursunuz" diyordu. Üzerine ideolojik kavgaları kışkırtmayı ekliyordu. Adam işi biliyordu. O Rusya ve Amerika ile 1940'lar da dünyayı bölüşen İngiliz Başbakanı'ydı. Onun adı Churchill'di. Ölmeden önce yapmıştı bu konuşmayı. "Vasiyetim" demişti. "Öyle Orta doğu'ya inmeye falan kalkarsa iç savaş çıkarın. Hatta komşuları ile savaşa sokun" diye adam taa o zamanlarda vasiyetini yazıyordu. Zaten Türkiye'de bu alt yapıyı Osmanlı'yı yıkarken yeterince kurmuşlardı. Nasıl davranacaklarını, kimleri nasıl kullanacaklarını biliyorlardı. Bizim topraklarda müthiş uzmanlardı.


Eğitim verdikleri, staj yaptırdıkları Yerlimiz çoktu. (Dönemin Başbakanı İsmet inönü)                           

"Hatıralarının" toplandığı kitabın 3.cildi 223.sayfasında şöyle diyordu; "Devrimin temel gayelerinden biri, yeni nesillere geçmişin kapılarını kapamak Arap İslam Dünyası ile bağları koparmak...

Ve dinin toplum üzerindeki etkisini zayıflatmak. Yeni nesiller eski yazıyı öğrenemeyecekler. Yeni yazıyla çıkan eserleri de biz denetleyecektik.

Dinî eserler eski yazı ile olduğundan okunmayacak. Dinin toplum üzerindeki etkisi azalacaktı." "İnönü'nün hatırları" idi yukarıdaki satırları sayfalarından Pişkinlikle  sunan. Ezanı da yıllarca Türkçe okutarak işe başlamıştı o İnönü. İdamla yargılanmıştı İnönü kanunlarıyla.

Neyse... İngiliz gibi düşünen Başbakanlarımız olmuştu. "Yeni nesillere geçmişini kapılarını kapatmayı, İslam coğrafyası ile bağları koparmayı" görev addetmiş Başbakanları çıkardılar bu topraklardan.


ÇAKAL, Bir gün ABD başkanına,, Başkan ne zaman Türklerle bir sorun yaşarsan,, o zaman Kürtleri kışkırtacak ve azdıracaksın onları destekleyerek içeride kargaşa çıkarttıracak-sın, ve sonrada, çağırıp, BEN BU İŞİ HALLEDERİM, ama bana şunu şunu vereceksin diyecek ve istediğini aldıktan sonrada Kürtleri sakinleştirerek ben her zaman arkanızdayım diye kullanacaksın.. diyordu.. 


Dikkat edin tarih boyunca hepte böyle olmuştur.. Çakal birde suyundan gitmeyi iyi bilirdi işi bu çünkü.   


Arap bankalar Birliği toplantısında Arapça ile başlayıp, "Esselamünaleyküm" diye söze girip, "İslami bono çıkardık, 1 trilyon sterlin bekliyoruz yılda" diye konuşurken, bizim içimizdeki yandaşları olan İT topluluğu "İçeride nasıl yangın çıkarılır, ülke nasıl yangına yerine döner diye provalar yapıyorlardı.

                                                                                                

Ne işimiz vardı Orta doğu'da.

Büyümek bizim neyimiz-eydi? "Churchill vasiyeti kanunları"na nasıl başkaldırabilir dik. Adam ölürken bile "TÜRKLER BÜYÜMEYE, öyle Osmanlı topraklarına gitmeye falan kalkarsa vurun tepelerine" diyordu.               


Onun içindir köpeklere bu ülkede "ARAP" ismi taktırdılar.

Böceklere de "Kara FATMA" dedirttiler.

Geçenlerde Araplara milyonlarca dolarlık dizi satan Kanal D'de bir dizide Arap şeyhi Türkiye'ye geliyor. Onu soyma planları yapıyor çete. Milyarder Arap Şeyhi'nin adı ZEKER'di dizide. 


Sözlüğe baktım "ZEKER; Erkeklik organı" diyor ve Erkeklik organının kullanım şeklini anlatan bir söz dür. Düşünün bize ne demek istiyorlar ve ne anlatmak istiyorlar.


ÇAKAL mirasını yine ÇAKALLARA bırakmış, bizim içimizdeki yandaşları da kendilerini bir şey zannediyor,  ve  onlara ayakçılık yapan İT 'ler de ZEKER'in yalakalığını yapanlar,  bir gün ZEKERİN KUCAĞINA düşecekler. 

Bunu da iyi hesap etsinler.. Çünkü onlar kullanıp atmayı çok iyi bilirler..


YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI