• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İÇİMİZDEKİ CIA VE MOSSAD İT' LERİ

17 Kasım 2014 Pazartesi 13:01

Türkiye'ye milyarlarca dolar kazandıracak 3. Hava alanına Almanlar ve İngilizler şiddetle karşı çıkıyor. Bir de bizim içerideki İŞBİRLİKÇİ HAİNLERİ, sözde entelektüel ve satılmış yazarlarımız karşı.                                                        


Fatih Sultan Mehmet Rumelihisarı'nı inşa etmeye kalktığı zaman Bizans şiddetle karşı çıktı. Fatih Sultan Mehmet  "SANA NE, burası benim toprağım" dedi inşaatı başlattı.


Bizans ayağa kalktı. Askerlere sivil elbise giydirip halk tanmış gibi gösterdi, Rumeli hisarı inşaatının önüne gönderdi. "Rumelihisarı'na hayır"diye bağıran kitleye Fatih tek taviz vermedi. O hisar yapıldı ve peşi sıra İstanbul fethedildi. Dünya uçuş merkezi Londra ve Berlin'i anlıyorum. Onların milyarlarca doları, İstanbul'daki 3.hava alanına akacak. Karşı çıkmaları normal.Ancak bizim gibi görünen içeridekilere ne oluyor? Küreselleşmeyi, kendi medeniyetinden uzaklaşmak sananlar var.


Millilik yerine ırkçılık ve ayrımcılığı hedef edinenler, her yere sızmış durumdalar. Her fırsatta, efendileri dış işbirlikçilerle, üzerimize geliyorlar.Huzurumuza da, barışa da, milli ve manevi değerlerimize de kastederler.Kaostan, yıkımdan vandallıktan medet umarlar.

Günümüzün İttihatçı Jön Türkler'i olarak niteleyebileceğimiz bu kişi ve grupların ortak amacı, ne pahasına olursa olsun Tayyip Erdoğan'ı tasfiye etmektir. ABD medyasına çarpıtılmış malzeme taşıyanlar da, 2015'te Türkiye'de nasıl seçimi kazanırız stratejilerini Yahudi lobisi ve neoconlarla bereber ABD'de yapanlar da bunlardır.


Özellikle 20. yüzyılın son yarısında ABD'de, inanılmaz bir yükseliş sergileyen ve içten derin çalışan,bu görünmez güç, İsrail ve Yahudi lobisidir.6 milyon civarındaki Yahudi asıllı Amerikalı'nın, KONGRE'den yönetimlere, düşünce kuruluşlarından medyaya, Hollywood'dan Wall Street borsasına, iş dünyasına ve finans merkezlerine yayılan geniş alanda ahtapot gibi kolları vardır.


Kiliseler Birliği'nin siyasette desteklediği, hem Cumhuriyetçi hem de Demokrat Parti'den radikal dindarlarla, kol kola, omuz omuzadırlar. BİZDE DE BİRBİRİNİN GÖZÜNÜ OYANLAR..


Birçoğu gazeteci-iş adamı-uzman kılığındaki ajanların, bu karanlık güç odaklarının emrine büyük bir istekle kolayca girmelerinin sebebi çıkarcılıktır, onlardan nemalanmaktır! Bu kirlilik içinde, ülkemizde top yekün ye ise düşülmeyi önleyen, sağduyulu bir MİLLET irademiz var! Şanlı mazisini, tarihini,kültürünü, değerlerini genlerinde taşımayı başarmış bu "bir millet olgusu, ortak aklı, SAĞDUYUSU" Yeni Türkiye'nin sigortasıdır. Buna birde, topluma önderlik etmesi beklenen gerçek aydınların, ehil kadroların yetişmesini ve devreye girmeye başlamasını ilave edin. Sonra da Yeni Türkiye'nin, dış dünyadaki muhteşem potansiyeli olan Osmanlı Diasporası'yla kucaklaşmaya başlamasını ekleyin. İslam coğrafyasındaki Türkiye ve Osmanlı sevdalısı ümmeti muazzamayı da katın. Kim tutar bizi?

1990'larda ABD'de yer yerinden oynuyordu.


Tüm ülke "Gazeteciler CIA'ya çalışıyor" iddiasını tartışıyordu. Dönemin CIA başkanı çıktı ve "E ne var bunda" dedi."Tabii ki kendi Milli İstihbaratına, devletine çalışacak gazetecilerimiz" diye ekledi.


Herkes suspus olup yerine oturdu. Ve o CIA'nın tüm üst düzey yönetimini İsrail'in çıkarları için kurulan Yahudi lobisi AIPAC seçiyordu. Bizde MİT'te ofisi olup İngiliz istihbaratına çalışan entelektüel yazarlarımız vardı.Yıllarca MİT'in maaşlarını CIA ve MOSSAD ödedi. Bizim ülkemizde ise bazı HAİN ve SATILMIŞ gazeteciler devletine değil dışarıya çalışmayı çok sever. Bizde ki tuhaflık bu. Dünyaca ünlü Alman gazeteci Udo Ulfkotte  geçenlerde açıklamalar yaptı. "CIA ve İngiliz istihbaratına çalışan çok Türk gazeteci var. Nereden mi biliyorum, çünkü ben de CIA'ya çalıştım" diye BOŞUNA demedi.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI