• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KIYAMET BU BÖLGEDE KOPACAK (TEVRAT&İNCİL)

07 Kasım 2014 Cuma 12:56

İsrail'de MOSSAD'a raporlar hazırlayarak ülke siyasetine yön veren Profesörlerden biri "Türkiye 2050 yılında SÜPER GÜÇ olacak" demişti. 


Dünyanın bir numaralı özel istihbarat ve öngörü firmalarından STRATFOR'un kurucusu ve başkanı George Freidman ABD'nin Ulusal güvenlik, bilgi savaşımı, bilgisayar güvenliği ve istihbarat sektörü üzerine sayısız makaleye imza attı.


Amerika'nın gizli savaşının da anlatıldığı dört kitap kaleme aldı. "Gelecek Yüzyıl" adlı kitabında, Türkiye'nin uzayla ilgili çalışmaları olacağını vurguluyor. Bölgesinde üst seviyeye gelip, Japonlarla işbirliği yapacağını ve Amerikan çıkarlarına tehdit olarak karşısına çıkacağını söylüyor.


Doğu Akdeniz'de ABD donanmasının en büyük rakibi olarak Türkiye'yi görüyor. Ve derken Türk Ordusu'na operasyon yapılıyor. En büyük darbeyi PARALEL UŞAKLARI aracılıyla, UÇAK GEMİLERİ yapmaya hazırlanan Türk Donanması yiyor.


Neredeyse Amiral kalmıyor Deniz Kuvvetlerinde. Akdeniz'de tonlarca savaş gemisi Rus, Amerikan, İngiliz, Fransız bayraklarıyla dolanıyor. İsrail en büyük yatırımı donanmaya yapıyor.


Tevrat ve İncil'de kıyamet alametleri anlatılıyor.


Bunlardan biri de her iki dinde de "ARMEGEDON" olarak kabul edilen BÜYÜK SAVAŞ... Suriye'de başlayacak tüm Akdeniz'e yayılacak.


İsrail basını aylardır "2015'e dikkat, Suriye'de büyük savaş bizi olumlu başka noktalara taşıyacak" diye yorumlar yapılıyor.

ABD, İngiltere ve Almanya'da hakim Yahudi medyası bizim Suriye'ye girmemiz için . ÇIĞIRTKANLARI KILIÇDAROĞLU ARACILIĞIYLA aylardır yayın yapıyor, hükümet bu tuzağı görünce, ve girmediğimiz için de NATO'ya ihanet eden IŞİD işbirlikçisi olarak bizi lanse ediyor.                                    

Suriye batağına girdiğimizde karşımıza önce IŞİD çıkacak. Onu halletsek Esad'ın ordusu ile karşılaşacağız. BUNU HESAP EDEMEYECEK KADAR CAHİL MUHALEFET ÇAYCILARI, BU MEMLEKETTE SİYASET YAPIYOR.


Peki Esad'ın ordusu var mı? Aslında yok, bitmek, darmadağın olmak üzereydi. Ancak İranlı Generaller Şam'a kamp kurdu.                                     Akın akın İran Devrim Muhafızlarından asker Şam'a geliyor. Ölüyor, gömülüyor, yerlerine başkasını alıyor. Gönüllüler için Tahran-Şam arası uçak seferleri mekik dokuyor.


Suriye'ye girmemiz demek, İran'la karşı karşıya gelmemiz anlamını taşıyor. 


EN BÜYÜK TUZAKLARDAN BİRİDE BU..!! 


Bizi İran'la savaştıracaklar, zayıflatacaklar ve parçalayacaklar. Aynı şekilde ülkesinde 25 milyon Azeri, 3 milyon Türkmen ve milyonlarca Kürt olan İran da parçalara ayrılacak. İşte onun içindir İsrail Basını 2015'te Suriye'deki kazanımları olan büyük savaşlardan bahsediyor.                  "Armegedon (BÜYÜK SAVAŞ) yolda" diye yayın yapıyor.                                                                                                                     


Eğer doğru analiz yapmanız gerekiyorsa önce İsrail ve İran basınına göz atmanız gerekir. İran basını da 2015'e dikkat diye yayınlar yapıyor" dedi.

Batağa çekemedikleri Türkiye, oynanan tezgahları bozuyor, planları alt üst ediyor. Bu nedenle büyük bir hırsla ÇÖZÜM SÜRECİNE balta indirmeye başladılar.


İçeride ne kadar işbirlikçileri varsa kullanıyorlar. Maske giydirdikleri maşalara suikastlar düzenliyorlar. Göbekten bağladıkları medya ile savaş çığlıkları attırıyorlar. Ne kadar şehit o kadar öfke demek.                                 


Erdoğan'ı indirme adına son projeleri bu. Her gelen cenaze MHP'nin oylarını artıracak.  "AK Partili seçmen MHP'ye gider, bu iş biter" diyorlar. Tüm hedefleri 2015'te Suriye batağına saplanmış ve İran ile karşı karşıya gelmiş bir Türkiye'yi kucağa almak.


Herkesin bir hesabı var.
Eskiden Kudüs'te Mescid-i Aksa'da bir taşa dokunsalar İslam dünyası ayağa kalkardı.
Şimdi İsrail Kudüs'te terör estiriyor, kimsenin gıkı çıkmıyor.
Çünkü İslam coğrafyasını birbirini yiyecek hale getirdiler, mecal bırakmadılar.
Şimdi de Ortadoğu'yu Türkiyesiz yani LİDERSİZ bırakmak için KİRLİ OYUNLAR'la dört nala geliyorlar.
Ancak ilahi hesap hepsini yerle bir edecektir. Çünkü asla şaşmaz!!!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI